Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

Günümüzde en kolay para bulma yöntemlerinden biri olan krediler tüm kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kişiler artık bankaya gitmeden diledikleri yerden özellikle internetten anında kredi veren bankalar bularak kredi çekebilmektedirler. Şubeye gitmeden kredi çekebilmenin koşullarını sağlayan kullanıcılar internet şubelerine girerek kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapan herkesin kredisi tabi ki onaylanmamaktadır. Kredilerin onaylanabilmesi için belirlenmiş şartların sağlanması şarttır.

Bu şartlar genellikle maaşın yeterli olması, daha önce kredi veya kredi kartı kullanılmış ise takibe veya kara listeye düşülmemiş olması ve tüm ödemelerin zamanında yapılması ve kredi notunun kredi çekebilmek için yeterli olması gibi şartlardır. Bu şartları sağlayan kredi kullanıcıları sadece kimlik numaraları ile kredi başvurusu yaparak kredilerini onaylatabilirler. Kolay para bulmanın yollarından biri olan kredi çekmenin özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi ödeme gücünün üstünde olan kişilerin kredi taksit tutarlarını düşürerek kredi çekmeleri gerektiğidir.

Anında Kredi veren Bankalar Hangileridir?

Bilgi: Anında Kredi Veren Banka 2016

Anında Kredi veren bankalar parmakla sayılabilecek kadar azdır. Bunları sıralayacak olursak;

1- Akbank: Şubeye gitmeden internet üzerinden 15000 TL ye kadar kredi kullandırtabilmektedir. Kredi için yapmış olduğunuz başvuru çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilmekte ve size SMS veya telefon aracılığıyla geri dönüş bildirmektedirler. Eğer kredi çekme talebiniz olumlu ise size e-posta yolu ile gönderilecek evraklar imzalanarak yine Akbank şubesine gönderilmek üzere geri postalanması gerekir. Bu işlemlerden sonra çekmiş olduğunuz kredi tutarı Akbank’tan açmış olduğunuz hesap numarasına aktarılmaktadır. Hesabınıza aktarım işlemi yapıldıktan sonra paranızı ister çekebilir ister yatırım olarak kullanabilirsiniz.

2- Finansbank – En para: Finansbank en para aracılığı ile yine internet üzerinden kredi veren bankalar arasındadır. Finansbank internet şubesine girdikten sonra en para ’ya giriş yaparak internet üzerinden kredi çekme talebi verebilirsiniz. Kredi çekerken sizden kişisel bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgiler kimlik numaranız, baba adınız, çalıştığınız kurum, aldığınız maaş gibi bilgilerdir. Bu bilgiler girildikten sonra çekmek istediğiniz tutarı girerek kredi hesaplaması yapabilir ne kadar çekeceğinizi ve ne kadar aylık taksit ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer hesaplanan tutarlar sizin için uygunsa krediye başvur diyerek başvuru işlemini gerçekleştirebilir ve onaylanmasını bekleyebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra hesabınıza aktarılan kredi tutarını çekebilirsiniz.

3- Denizbank: İnternetten kredi veren bir başka banka ise Denizbank’tır. Denizbank internet bankacılığı üzerinden hesaplarınıza girdikten sonra kredi işlemleri diyerek çekmek istediğiniz tutarı ödemek istediğiniz vade sayısını girdikten sonra hesapla diyerek karşınıza gelen tutarlara onay vermeniz durumunda başvurunuz alınmış olacaktır. Banka tarafından aranarak başvuru için sizden onay talep edilecektir. Onay vermeniz durumunda kredi değerlendirmesi yapılarak kredi çekme işleme alınacaktır.

İlgili: İnternetten Kredi Başvurusu Yapmanın Avantajları

Bu saydığımız internetten anında kredi veren bankalar bulunduğunuz mevkide herhangi bir şubeye gitmeden internetiniz varsa internet şubelerine girerek anında kredi başvurusu yapmanıza olanak tanımaktadırlar. Kredi işlemleriniz onaylanır onaylanmaz kredi tutarları hesaplarınıza geçerek gün içerisinde istediğiniz zaman çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 5 Ekim 2016 - 5:36:56

Benzer Konular

Yukarı Çık