Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ING Bank Mobil Uygulamasını İndir

Modern bankacılığın en önemli gerekliliklerinden birisi haline gelen mobil bankacılık, ING Bank’da da bulunmaktadır. Vadeli veya vadesiz hesaplarınızı, mevduat hesaplarınızı, kredi kartı işlemlerinizi ve diğer bütün bankacılık işlemlerinizi şubeye veya bankamatiğe gitmeden bulunduğunuz yerden yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise Google Play Store’den ING Bank bankacılık uygulamasını indirmektedir.

ING Bank mobil şubesini indirdikten sonra bir şifre oluşturarak kolay ING Bank menüsüne ulaşabilirsiniz. Mobil bankacılık işlemleri kişilere hem zamandan hem de hızdan kazandırmaktadır. İşlemlerinizi şubeye gitmeden mobil şube üzerinden yapabilir ve acele bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sadece internet bağlantısının olması ise bunun için yeterlidir.

ing mobil şube

ing mobil şube

İngbank Mobil Şube Kredi Başvurusu

ING Bank mobil uygulaması ile birlikte istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartı ödemelerinizi, fatura ödemelerinizi de tek bir tuşla yapabilir, hesaplarınızın bütün dökümanlarını inceleyebilirsiniz. ING Bank mobil uygulaması içerisinde yer alan şifre kontrol sistemi sayesinde her bir girişinizde cebinize onay mesajı gelmektedir. Bu sayede hesaplarınız tamamen güvence altına alınmaktadır.

ING Bank mobil uygulamasında aynı zamanda çeşitli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalarda cep telefonu şubesi üzerinden işlem yapan kişiler çekilişle otomobil veya tatil kazanma hakkına da sahip olabilmektedir.

İngbabnk Cep Şubesi İndir

ING Bank cep şubesini indirdikten sonra kendi hesabınıza para aktarımında bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşımın cep telefonu bölümü üzerinden cep telefonu numarası ile istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Bu işlem ile para gönderdiğiniz numara cep telefonuna gelen referans numarasıyla ING Bank bankamatiklerinden kartsız bir şekilde belirlenen tutarı çekebilmektedir.

ING Bank cep şubesi üzerinden euro veya dolar hesabı da açabilirsiniz. Eğer bir kredi kartınız varsa otomatik ödeme talimatını bu hizmet sayesinde verebilir veya faturalarınızı belirlenen günlerde otomatik olarak ödeyebilirsiniz. ING Bank ile birlikte bir şubeye gitmeye gerek kalmadan havale işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Örneğin, bir hesaba kiranızı yatıracaksınız ve mesai saatleri sona erdi. Bu gibi durumlarda hemen ING Bank cep şubesini kullanabilirsiniz. Belirlenen hesap numarasını tuşlayarak günün her anında karşı hesaba dilediğiniz miktarı gönderebilirsiniz.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 8:01:16

Benzer Konular

Yukarı Çık