Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sağlık, eğitim, tadilat gibi ihtiyaçlarınız için banka kredisi almak istiyorsanız, düşük faizli kredi seçenekleri ile ING’den ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Yüksek tutarlı ya da ipotekli kredi ihtiyaçlarınız için şubelerden yapabileceğiniz kredi başvurusunun yanında internetten, mobil şubeden, SMS ile ya da telefon bankacılığı kanalları ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. “ING Bank kredi başvurusu nasıl yapılır?” diye merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

İnternetten Başvuru 

Hızlı ve kolay kredi için ING Bank internet adresinden başvuru formunu doldurarak kredi ihtiyacınız için ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden onaylanan kredi seçeneği ile ING Bank’ta tüketicinin kredi ihtiyaçları anında karşılanıyor. Başvuru için; bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “başvurular” bağlantısına tıklayın. Ardından ihtiyaç kredisi bölümünden “hemen başvur” bağlantısını tıklayın. T.C kimlik numarası, doğum tarihi gibi kişisel bilgiler ve ardından kredi ile ilgili bilgileri tuşladıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu bankanın internet adresinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca banka, başvuru sonucunu SMS ile de cep telefonunuza iletmektedir.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru 

0850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığı kanalı aracılığı ile de telefon ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING Bank kredi başvurusu yapabileceğiniz seçeneklerden biri olan telefon bankacılığında, krediler bölümünden ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi için başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Ön başvurusu alınan kredinizi şubelerden alabilir ya da ING müşterisiyseniz paranızın hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz. Böylece kredi başvurunuzu evden çıkmadan yapabildiğiniz gibi, kredinizi de yine evden çıkmadan hesabınızda görürsünüz.

Mobil Bankacılık ile Başvuru 

7/24 hizmet veren ING Mobil ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun akıllı marketinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile ING Bank kredi başvurusu yapmak oldukça kolay ve hızlı. Uygulamayı indirdiğinizde “hemen başvur” ve “giriş” bağlantıları yer alır. “Hemen başvur” bağlantısını tıklayarak açılan sayfada ihtiyaç kredisini seçerek gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu 

Son dönemde kredi başvurusunda tüketicinin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvuru seçeneğidir. ING Bank kredi başvuru seçenekleri arasında SMS ile başvuru yöntemini tercih edecekseniz; T.C kimlik numaranız ve KREDIM yazıp 2205’e mesaj atmanız yeterli. Eğer kredi ön başvurunuz onaylanırsa, banka size geri dönüş yapacak ve almak istediğiniz kredi tutarına göre bir değerlendirme daha yapacaktır. Başvurunuz onaylandığında kredinizi size en yakın ING Bank şubesinden alabilirsiniz.

Şubeden Kredi Başvurusu 

Başvurularınızı şubelerden yapmak istiyorsanız;

  • nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi,
  • gelir belgesi,
  • ikametgah belgesi

banka gelir durumuna göre ve gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebilir. Eğer siz de ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi için ING Bank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, yukarıda saydığımız başvuru kanallarından birini tercih edebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: İNG Bank, İNG Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 2 Ocak 2017 - 9:53:53

Benzer Konular

Yukarı Çık