Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Kurban Bayramı Kredisi 2015

Kurban Bayramı kredisi için nakit sıkıntınıza çözüm HSBC şubelerinde bulunuyor. HSBC Kurban Bayramı nedeniyle üst üste gelen masraflarınızın sizleri bunaltmaması için en uygun desteği vermeye şimdiden hazır. HSBC Kurban Bayramı kredileri ile düşük faiz oranlarında ödeme yapabilir ve ödeme planlarını uzun vadelere yayarak gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Kurban Bayramı kredisi için detaylı bilgiyi hsbc.com.tr ve HSBC müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. HSBC Kurban Bayramı kredisi faiz oranları 2015 yılı beklenti ve gelişmelerine göre güncellendi ve 30 bin TL kredi tutarına kadar 36 aya varan tüm vade aralıklarında aylık % 1,18 faiz oranı ile müşterilerine sunuldu.

HSBC

HSBC ihtiyaç kredisi seçeneğinin en önemli yönlerinden birisi de kefilsiz ve üstelik dosya masrafsız ihtiyaç kredisi olması. Sizde en uygun ödeme koşullarını öğrenmek için bir HSBC şubesine gelin.

HSBC ADVANTAGE KREDİ KARTI KURBAN BAYRAMI KAMPANYALARI

HSBC Advantage kredi kartı uzun yıllardır hizmet verdiği Türkiye’de Kurban Bayramı kampanyalarına devam ediyor. Kurban Bayramı aynı zamanda birçok alanda masraf yapılması ve ihtiyaçların artması anlamına geliyor. HSBC Advantage ile Kurban Bayramı döneminde yapılacak olan gıda, giyim, akaryakıt, sağlık ve eğitim harcamalarında birbirinden özel kampanyalar sizleri bekliyor.

HSBC Advantage Kurban Bayramı kampanyaları içerisinde ek taksit, taksit erteletme ve ek para puan gibi avantajlar bulunuyor. HSBC Advantage kredi kartı ile yapılacak olan alış verişleriniz ile bayram keyfini artırabilir ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirebilirsiniz.

HSBC Advantage Kredi kartı Türkiye’de ve yurt dışında birçok mağaza ile anlaşmalı durumda. Bu anlaşmalı noktalarda yapacağınız her alış verişse size ek para puan demek. Siz de HSBC Advantage kartı alın ve Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırmayın.

Kategori: Hsbc Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 8 Eylül 2015 - 10:33:40

Benzer Konular

Yukarı Çık