Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Banka Kartı

hsbc

HSBC baka kartı ile 7/24 tüm ATM’lerden, Visa Electron ya da Maestro amblemi bulunan işyerlerinden POS makinaları ile vadesiz hesaptaki para ile alışveriş yapmayı sağlar.

Özellikleri ve kolaylıkları

  • HSBC Banka Kartı’nızla 7/24  bütün ATM’lerden, hem de yurtiçi ve yurtdışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden vadesiz hesabınızın kullanılabilir bakiyesi dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • HSBC Banka Kartı’nız ile Verified by VISA veya MasterCard SecureCode logolarını gördüğünüz tüm sanal işyerlerinden, internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Dilerseniz, bir talimatla, HSBC’deki diğer vadesiz mevduat hesaplarınızı da HSBC Banka Kartı’nıza bağlatabilirsiniz. HSBC ATM’lerinden HSBC Banka Kartı’nıza bağlı 18 adet hesabınızı görüntüleyebilirsiniz. Yurtiçinde ve yurtdışındaki diğer banka ATM’lerinde ise sadece ana hesabınız olan TL hesabınızla işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  • HSBC Banka Kart’ın yıllık kart ücreti yoktur.
  • HSBC Banka Kartı’nızın şifresini HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’den veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan oluşturabilirsiniz.

Başvurmak için tıklayınız.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 22 Eylül 2014 - 6:32:05

Benzer Konular

Yukarı Çık