Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HSBC Advantage Sevgililer Günü Özel Kampanya

HSBC Advantage sevgililer günü için özel kampanyalar hazırladı. Sevdiğiniz kişi için en özel hediyeleri HSBC Advantage kartıyla alabilir veya bu kartla güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Ayrıca HSBC Advantage kampanyalarıyla birlikte özel gün için çok şık hediyelerinizi ekstra puanlarla alabilirsiniz.

HSBC Advantage kampanyasında kart sahipleri Morhipo.com’dan yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL anında indirim kazanma hakkına sahip oluyor. Bu site üzerinden yapılacak alışverişler ile birlikte hediye çeki kazanarak birbirinden özel ürünlerin sahibi olabilirsiniz. HSBC Advantage kampanyasında yer alan birbirinden kaliteli ürünler sizleri ve sevdiklerinizi sevindirecektir.

Ayrıca HSBC Advantage kartla birlikte Çatpara sayısını da artırabilirsiniz. Bu kart sayesinde kazandığınız puanları harcayarak özel indirimlerden yararlanabilir ve birbirinden kalite ürünlerin sahibi olabilirsiniz. HSBC Advantage ayrıca teknoloji ve akaryakıt alışverişleri başta olmak üzere giyim ve optik alışverişlerinde de ek olarak üç taksit imkanı sunmaktadır. Bu alışverişlerden yararlanmak isteyen kişilerin birbirinden özel kampanya katılım kurallarını okuması ve ilgili yerlere kısa mesaj atması gerekir.

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 7 Şubat 2016 - 6:11:22

Benzer Konular

Yukarı Çık