Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS

Ulaşım hayatın en temel gereksinimlerinden biridir. Ulaşımında kaliteli olması, belirli standartlarda geliştirilmesi gerekmektedir. Özellikle kullanımın yoğun olduğu bölgelerde, şehirlerde böyle takiplerin ve hizmetlerin yapılması şarttır. Devlet eliyle yürütülen projelerden biride hızlı geçiş sistemidir. Toplum içerisinde HGS olarak daha yaygın biline bu sistem 17.09.2012 tarihinden itibaren belirli şehirlerin otoyolları ve boğaz köprüleri üzerinde kullanılmakta ve PTT Genel Müdürlüğü tarafından devreye alınmaktadır.

Bilgi: HGS Geçiş İhlali Sonrası 7 Gün Avantajı

Bir sistem şeklinde çalışan HGS ile sistemin parçası olan kullanıcıları arasında her sistemde olduğu gibi aksilikler ya da belirli konularla alakalı merak edilenler olabilmektedir. HGS müşteri hizmetleri vatandaşlara bu noktada hizmet vermektedir.

Hgs Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri hangi sektörde olursa olsun müşterinin ihtiyaçlarına, taleplerine, önerilerine, dilek ve şikâyetlerine çözüm yolu bulmak için vardır. Çözüm ortaklığı sayesinde verilen hizmetin standartları artar, müşteri memnuniyeti hat safhaya çıkar. HGS müşteri hizmetleri sistemi internet üzerinden detaylı olarak çalışmaktadır. Bu sistemden internet üzerinden yararlanmak için HGS ürünü alınan T.C kimlik numarasıyla ya da satışı yapılan ürünün numarası ile kayıt olunabilir ve istenilen işlemler sistem üzerinden gerçekleştirilebilir.

Hgs Müşteri Hizmetleri İletişim

Klasik yöntem olarak HGS müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden HGS müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bakiye işlemleri, geçiş işlemleri, geçiş ihlali gibi pek çok işlem HGS müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçildiği takdirde öğrenilebilir ve bilgi sahibi olunabilir. Bu şekilde bir müşterinin telefon yolu ile gerçekleştirilebilecek işlemler halledilebilir. Müşteri hizmetleri yetkilileri yoğunluk esnasında diğer müşteriler ile görüşme yaparken arayan diğer müşteriler yoğunluk sebebiyle hatta bekletilebilir.

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bundan dolayı sıra bekleyen kişiye gelene kadar müşteri hizmetlerini arayan kişinin hatta beklemesinde fayda vardır. HGS müşteri hizmetleri 444 1 788 numaralı telefon üzerinden çağrıları karşılamaktadır. Telefon haricinde günümüz teknolojisi kendini HGS sistemi ile de göstermektedir. İnternet üzerinden ulaşılabilen HGS müşteri hizmetleri buradan telefona göre daha detaylı hizmet vermektedir. Aynı şekilde internet üzerinde HGS ile ilgili detaylı teknik bilgilere, yasalara, yapılabilecek uygulamalara ve daha pek çok bilgiye ulaşılabilir. HGS müşteri hizmetlerinden yararlanabilmek için sisteme kayıtlı olmanız gerekmektedir. Ayrıca sisteme kayıtlı birde HGS kartınızın olması gerekmektedir.

Detay: HGS Sorgulama ile Ceza, Borç ve Bakiye Sorgulama

Güvenlik açısından üst standartlara sahip olan HGS müşteri hizmetleri müşteri bilgilerini saklı tutmakta ve yapılan işlemlerde güvenlik şartlarına dikkat etmektedir. Özelikle çevrimiçi ödemeler noktasında belirlenmiş kuralların dışına çıkılmaz. www.epttavm.com adresinden ödem yapabilen müşteriler başka hiçbir site üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirememektedir. Göründüğü gibi HGS işlemleri PTT tabanlı olarak yapılmaktadır. HGS müşteri işlemleri noktasında da hizmet veren yetkililer PTT bünyesinde olup, yapılan arama sonucunda da aradığınız telefon PTT reklamları eşliğinde verilecektir. Arama esnasında telesekreter yönlendirmesi ile HGS bölümüne ulaşılabilir ve işlemler halledilebilir.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 16 Ekim 2016 - 9:18:59

Benzer Konular

Yukarı Çık