Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

HGS İş Bankası’nda

hgs

Artık gişe kuyruklarında beklemekten sıkıldıysanız, İş Bankası güvenilirliği ile HGS sitemine geçmenin tam zamanı.

HGS etiketini şubelerden temin edebileceğiniz gibi internetten de sipariş edebilirsiniz. HGS kullanımı gereği etiketi aracınızın camından söktüğünüz zaman kullanılamaz hale getirirsiniz. Bu yüzden HGS etiketini sökmemeye özen gösteriniz.

HGS Etiketi Nasıl Kullanılır ?

HGS etiketini aracınızın camına monta ettiğiniz zaman ve HGS gişesinden geçerken durmanıza gerek kalmaz. Elektronik olarak işlenir ve siz de zaman kaybetmemiş olursunuz.

HGS Etiketi Yüklemeleri ve Takibi Nasıl Yapılır ?

HGS etiketinizi aldıktan sonra sizden belli bir limitin altında olmamak şartıyla ilk yüklemeniz yapılır. Daha sonra sizin belirlediğiniz ücret kadar yükleme yapılır ve bunda sizin yapmanız gereken bir şey yoktur. Çünkü otomatik bir şekilde yüklenir ve sizin herhangi bir şekilde ne kadar bakiyeniz kaldığını düşünme gibi bir probleminiz olmaz.

HGS etiketinizi İş Bankası kredi kartınız ile eşleştirdiğinizde, HGS etiketinize yapılacak yüklemeler kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıyacaktır. Böylece, herhangi bir faiz veya komisyon eklenmeden, ödemelerinizi ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz.HGS hesap özetinizin e-posta ile tarafınıza iletilmesini isteyebilir ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcimiz aracılığıyla etiketiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 17 Eylül 2014 - 2:48:01

Benzer Konular

Yukarı Çık