Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Hesabıma Para Yatmış Mı Teb Bankası

Hesabınıza havale yada eft bekliyorsunuz ve para yatar yatmaz bilgi sahibimi olmak istiyorsunuz:

Teb telefon şubesi hizmetini kullanmak için 0850 200 0 666 telefon numarasını arayarak hesabınıza para yatmış mı,hesabınız da ne kadar para var çok kısa bir sürede müşteri temsilcisi yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Teb vadesiz hesap açtırdığınız da size verilen bankamatik kartını kullanabilirsiniz. Teb’e ait ATM’lerden veya diğer bankaların ATM’lerini kullanarak hesabınıza para yatmış mı diye kontrol edebilirsiniz.Son bakiyenizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz ve bunun karşılığında ATM’den makbuz da alabilirsiniz.

Hızlı ve kolaylıkla,üstelik yurt içi ve yurt dışında dahi hesabınıza para yatıp yatmadığını kontrol edebileceğiniz bir diğer seçenekte CepteTeb internet şubesini kullanmaktır.Günün her saatinde internet bağlantınız varsa internet şubesine girerek hesap bakiyenizi öğrenebilir,hesabınıza para yatıp yatmadığını da öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sadece telefonunuzdan sms göndererek te hesabınıza para yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken şey 4766’ya sms göndererek sorgulamanızı yapabilirsiniz.Bu işlemi yapabilmeniz için Teb internet şubesinden telefon numaranızı tanımlamış olmanız gerekmektedir.Buradan belirleyeceğiniz bir şifreye sahip olursunuz. Bu şifreyi kullanarak 4766’ya sms gönderebilirsiniz. Böylelikle son güncel bakiyeniz banka tarafından size sms olarak gönderilecektir.Üstelik bu işlem tamamen ücretsizdir. Böylece dilediğinizi her an,dilediğiniz her yerden sadece kısa mesaj göndererek hesap bakiyenizi kontrol edip,hesabınıza para yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 10 Şubat 2016 - 8:22:37

Benzer Konular

Yukarı Çık