Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Havale ve EFT Ücreti Alan Bankalara Sinir Oluyorum

Bankaların kredi kartı veya hesap kartı verirken çok şirin görünmesi ancak daha sonra en ufak bir durumda kart ücreti, havale veya eft ücreti olması ne kadar da sinir bozucu bir durum değil mi? Bu durumdan dolayı da havale ve eft ücreti alan bankalara sinir oluyorum şeklinde hezeyanları çok sık duymuşuzdur. Bu durum maalesef kötü bir gerçek ve bankalar havale ve eft ücreti almaktan bir türlü vazgeçecek gibi durmuyor.

Bunun yanında başka bir hesaba para göndermenin masrafsız bir yolu da ne yazık ki bulunmuyor. Bu ücretlendirmeleri uygulamayan sadece bir veya iki banka var. Bunlardan birisi ING Bank. ING Bank turuncu hesap üzerinden başka hesaplara havale veya eft üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir ücret kesintisi yapmıyor.

Ancak paranız karşı tarafa hafta sonlarında ve mesai saatleri dışında gitmiyor. Banka hesaplarınız aranızda ücretsiz olarak para gönderebileceğiniz bir diğer hesap ise Ziraat Bankası. Ziraat Bankası aynı zamanda başka bankalara en ucun havale ve eft ücreti alan bankadır.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 7 Ağustos 2016 - 11:44:54

Benzer Konular

Yukarı Çık