Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Parafcard Sevgililer Günü Özel Kampanya

Halkbank’ın en avantajlı kredi kartlarından birisi olan Parafcard, sevgililer gününe özel olarak kampanyalar düzenleyerek bu günün anlam ve önemine yakışır indirimleri müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde geçerli olan kampanyaları sayesinde en fazla tercih edilen kredi kartlarından birisi olan Parafcard, bu sayede çeşitli indirimlerin sayısını artırmaktadır.

Halkbank Parafcard ile birlikte en yeni ve özel indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında birbirinden kaliteli ürünleri ek taksit seçenekleriyle alabilir ve böylece normal zamandan daha hesaplı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Halkbank’ın diğer bir kampanyası ise şu şekildedir.

01–14 Şubat 2015 tarihleri arasında tekstil, kuyum, teknoloji, çiçek ve restoran sektörlerindeki tüm yurt içinde toplamda yapılacak 500 TL ve üzeri harcamalara 30 TL Parafpara, kart kullanıcılarına hediye olarak verilmektedir. Siz de bu kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “SEVGİ” yazarak boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderebilirsiniz. Ayrıca bu kampanyaya katıldıktan sonra ek taksit seçeneklerinden de yararlanabilir ve ürünleri indirimli alabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 13 Şubat 2016 - 2:44:27

Benzer Konular

Yukarı Çık