Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Halkbank İnternet Şubesi Girişi

Halkbank internet bankacılığı gelişmiş altyapısı ile bilgilerinizi ve hesaplarınızı korumaktadır. Bu hesap işlemleri sayesinde şubelere gitmeden bütün bankacılık işlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Halkbank internet şubesine giriş yapabilmek için ilk olarak Halkbank şubesine gitmeli ve internete giriş şifresi almalısınız. Daha sonra bu şifreyi kendinize göre değiştirip zor bulunabilen bir şifre yapmanız gerekmektedir.

Halkbank internet bankacılığı üzerinden yapılacak olan değişiklikler sayesinde her türlü ödemelerinizi otomatik olarak da yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatlarını internet şubesi üzerinden yaparak faturalarınızı ve diğer işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Halkbank internet şubesi girişi ve diğer işlemler ile birlikte başka hesaplara para havalesi de yapabilirsiniz.

Halkbank.com.tr adresinden giriş yapabileceğiniz bu bölümde, müşteri numaranızı ve hesap numaranızı kullanarak veya TC kimlik numaranızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. Halkbank telefon ve şube bankacılığından yapılacak olan bütün işlemler aynı zamanda internet şubesi üzerinden de yapılmaktadır. Halkbank internet şubesine giriş yaptığınızda şifrenizi bilgisayarınıza da kaydedebilirsiniz. Böylece her seferinde şifre girmeden hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 21 Mart 2016 - 9:26:27

Benzer Konular

Yukarı Çık