Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Halkbank Hesap No Nerede Yazar

Havale ve EFT işlemlerin de temel olarak hesap numarasından faydalanmaktayız. Eğer hesap numaranızı bilmiyorsanız karşı tarafa yanlık hesap numarası sunarsanız havale ye da EFT işlemleriniz gerçekleşmez hatta başka bir hesaba yapılabilir.

Hesap Numarası Kartın Neresinde Yazar?

Bu sebebe bağlı olarak hesap kartı kullanıcısı olan herkesin hangi banka olduğu önemli olmaksızın hesap numarasını bilmesi gerekiyor. Halk bank hesap kartı kullanıcı iseniz Halk bank hesap no nerede yazıyor kartınızın hangi bölgesinde hemen kısa ve net şekilde tarafınıza aktaralım.

Halkbank hesap no kartınızın ön hanesinde yazmaktadır. 16 haneli bankamatik kartı numaranızın alt kısmında yer almaktadır. Bu 16 haneli hesap numarasının da ilk 4 rakam bankanızın şube kodunu göstermektedir. Ardından sıralanan rakamlar ise kart sahibine yani size ait olan hesap numarasını temsil etmektedir.

Halkbank hesap no nereden yazar günün her saati kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcinize bağlandıktan sonrada kolay şeklide öğrenebilirsiniz. Ardından tüm havale ve EFT işlemlerinizde bu numarayı kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 21 Kasım 2015 - 8:33:54

Benzer Konular

Yukarı Çık