Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halkbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Halkbank ile birlikte nakite sıkıştığınız her an destek alabilirsiniz. Halkbank Faizsiz taksitli nakit avans ile birlikte özellikle Halkbank Paraf kartı olan kişiler çok daha kazançlı çıkabiliyor. Halkbank faizsiz taksitli nakit avans seçenekleri ile birlikte acil para durumlarınızda dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Bazen bankalardan kredi çekme şansınız olmayabilir. Bu gibi durumlarda bankaların sizlere sunduğu kredi kartları bir çözüm olabilir. Bu kredi kartları sayesinde bankalardan kredi çekmeden kolay bir şekilde nakit avans alabilirsiniz. Halkbank Paraf Kredi kartı içerisinde yaklaşık olarak 1000 TL’ye kadar nakit avans bulunduruyor. Bu avansları dilediğiniz şekilde alabilir ve acil nakit sorunlarınızı bir nebze de olsa çözebilirsiniz. Halkbank’ın diğer kredi kartı türlerinde de bu tip faizsiz nakit avans seçenekleri yer almaktadır. Halk Bankası Türkiye’nin kredi kartı bakımından en avantajlı bankalarından birisidir.

paraf

paraf

Nerede olursanız olun nakit para desteğine ihtiyacınız olduğu anda Paraf kredi kartı ile birlikte Halk Bankası şubelerinden, BANK24’lerden, Halkbank İnternet Şubesi’nden, 0850 222 0 400  Halkbank Dialog’dan nakit avans talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra yurt dışında olsanız bile bütün dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu bankaların bankamatiklerinden Paraf Kredi kartı ile birlikte nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Parafcard Kredi Kartı Başvurusu 2016

Halk Bankası Paraf Kredi kartı üzerinden alacağınız nakit avans işlemlerinin her birisinde çekeceğiniz tutar üzerinden güncel nakit avans faizi değerlendirilebilir. Bu ücretlendirmelerde belirlenen faiz oranı ise  %3.5+5TL (minimum 7 TL) nakit avans komisyonu olarak düzenlenmekte ve genel hesap bakiyenizden alınmaktadır. Hesaplanan işlem komisyonunun 7 TL nin altında olması durumundan Halkbankası Paraf kredi kartı hesabınız üzerinden 7 TL’lik ücret kesintisi alınmaktadır. Halk Bank tarafından sizlere sağlanan bu işlemler ile birlikte her zaman rahat edebilirsiniz. Halk Bankası’nın diğer kredi kartı türlerine başvuru yaparken de paraf kart taksitli nakit avans özelliklerinde olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Halk Bankası bazı nakit avans işlemlerinde faiz uygulamamaktadır. Halk Bankası ile birlikte yapacağınız alışverişlerde de bu kredi kartları sizlere puan kazandırmaktadır. Kredi kartlarının nakit avans limitleri sizlerin belirleyeceği şekilde olabilir.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 6 Ağustos 2016 - 9:36:29

Benzer Konular

Yukarı Çık