Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Halkbank Evim Kolay Kredi Hesaplama

Halkbank Mortgage ve diğer konut kredileri ile sizlerin hayalindeki eve sahip olmanızı sağlıyor. Uygun ödeme koşulları ve bütçenizi sarsmadan ödeyebileceğiniz taksit takvimi ile sizler de Halkbank ile ev sahibi olabilirsiniz. Ev, önemli bir yatırım aracı olarak da kullanılabilmektedir. Bunun yanında mutlu bit yuvanın da teminatlarından birisidir.  Kolay kredisi alarak kira öder gibi ev sahibi olma imkanını sizlere sunuyor. Bu kredileri almak isteyen kişilerin, ödeyeceği faiz oranları da 1,13’ten başlamaktadır.

100 bin TL olarak bir kredi limiti belirlendiğinde bu krediyi 60 ay, 120 ay ve 180 aylık vadeler ile ödeyebilirsiniz. Bu vade oranlarına göre faizler de değişmektedir. Buna göre, 60 aylık kredi ödemelerinde faiz ödemeleri 1,13, 120 aylık faiz ödemelerinde 1,15, 180 aylık vadeli konut kredisi ödemelerinde de 1,19 oranlarında kredi faiz oranları uygulanmaktadır.

Halkbank Evim Kolay kredisini sitemiz üzerinden de hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplamaları, bu anlamda önemlidir çünkü bu sayede kredilerinizin ödeme planlarını daha iyi görebilir ve bütçenizi buna göre planlayabilirsiniz. Kredi alacak olan kişilerin kredi notu yüksekse bu krediyi daha hızlı alması da mümkündür.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 5 Haziran 2016 - 12:00:26

Benzer Konular

Yukarı Çık