Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim

Bankacılılık işlemleri, şubelere gitmeden de hızlı ve kolay şekilde yapılabilir. Bireysel bankacılık, SMS talepleri, müşteri hizmetleri, self servis, online bankacılık işlemleri ile kart ve hesap işlemlerinin kontrol ve talimatları gerçekleşebilir. Halk Bankası müşterilerine sunduğu kolaylıklar ile 24 sat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemlerini daha aktif ve daha hızlı hale getirmiştir.

Halk Bankası kredi kartı işlemleri ve banka kartı işlemlerinin takibi ve bilgilendirilmesi için müşteri hizmetlerinin aranması yeterli olacaktır. Müşteri servisi ile ister sesli yanıt ve imza yoluyla isterseniz müşteri temsilcisi ile kurulacak iletişimler ile talimatlar verilebilir, bilgilendirmeler sağlanabilir. İnternet bankacılığı üzerinden ya da Halk Bank Şubesi’ ne gidilerek alınacak şifrelerde de çağrı merkezi arandığı durumda şifre girildiğinde daha hızlı ve otomatik olarak müşteri temsilcisine yönlendirilecektir.

Halk Bankası müşteri hizmetlerine daha kolay ulaşmak için Diyalog hizmeti kullanılabilir. Bu hizmet ile sesli imza ve oluşturulan favori sesli yanıtlama özelliği ile bekleme sorunu yaşanmadan işlemler hızlı şekilde işlev görür. Halk Bank Diyaloğa hizmetini her türlü sabit hatlardan ve cep telefonlarından arayarak ulaşmak mümkündür. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarası; 0850 222 0 400 ya da 444 0 400 numaralarından arayarak 7/24 aktif olarak ulaşmak mümkündür.

Çağrı Merkezi Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri ile para çekme ve havale dışından birden çok işlem yapılabilir. Borç sorgulama, ödeme talimatı, fatura ödeme, limit arttırma, limit aşımı faizi, harcamalar, şifre sorgusu, şifre değiştirme, vadeli – vadesiz ödeme seçenekleri, kart bilgilerinde değişiklik, ek kart limiti, kart bakiyesi sorgulama, kartın yenilenmesi ve yeniden gönderilmesi için talep başvuruları, bankamatik kartları hakkında bilgilendirmedir. Ayrıca aidat kesimleri, çalıntı ve kayıp durumlarında bilgilendirme, çalınan kartın kapatılması, pasif hale getirilmesi, harcamalara kapatılması vb. işlemler müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden sesli olarak yapılabilmektedir.

Dialog özelliğinde yapılacak işleme dair olan kelimelerin söylenmesi işlem yapılacak menünün daha kolay ve hızlı açılır hale getirecektir. Böylece sorun ya da bilgi alınmak istenen işlem ile ilgili müşteri hizmetlerine daha rahat ulaşılabilir. Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası yurt dışından da aktif olarak kullanılabilir. Yurt dışında olan kişiler için çağrı merkezi numarası ile işlemleri gerçekleştirilir. Halk Bankası çağrı merkezi müşteri memnuniyeti için 7/24 online olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin yanında Halk Bankası self servis özelliği ile herhangi bir menü seçeneğine aktarılmadan sesli olarak yönlendirmek mümkündür. İşlem yapılacak olan konu ile ilgili kelimelerin söylenmesi sistem tarafından otomatik olarak arama moduna geçirecektir. Böylece işlemlerin daha hızlı yapılması ve bilgi alınması gereken konu ile ilgili müşteri temsilcilerine ulaşmak daha basit hale gelmesine sebep olmuştur.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2016 - 2:17:30

Benzer Konular

Yukarı Çık