Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Hafta Sonu Ek İş Fikirleri

Kendi işinizden kazandığınız para geçiminize yetmiyor mu? Ya da birikim yapmak, yeni bir araba almak için para mı biriktirmek istiyorsunuz? O halde hafta içi iş çıkış saatlerinde ya da hafta sonları çalışabileceğiniz ek iş fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Eğer tüm hafta çalışıyorsanız; hafta sonları başka bir iş yerinde çalışmak yerine, evde otururken yapabileceğiniz iş seçenekleri sizin için daha doğru olacaktır. Özellikle eve iş veren yerler, hafta sonları başka bir işten daha para kazanmak isteyenler için ideal. Eve mandal işi, kalem yapma, davetiye hazırlama, nikah şekeri hazırlama, sabun paketleme ve daha birçok farklı seçenekten birini tercih edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi 

Evde oturduğu zamanı nakde çevirmek isteyenler için hafta sonu ek iş fikirleri arasında yerini alan evde sabun paketleme işi ile sadece hafta sonları çalışarak ayda 1000 TL fazladan gelir elde edebilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi 

Bu işleri yapan iş yerleri olsa da, birçok firma davetiye katlama işi için evlere sipariş vermeyi tercih ediyor. Böylece hem firma sahiplerinin cebinden daha az para çıkıyor, hem de evde para kazanmak isteyen vatandaşlar ek gelir elde edebiliyor. Günlük ortalama 50-100 TL kazanabileceğiniz bu işi, aileniz, komşularınız ve arkadaşlarınız ile birlikte yapabilirsiniz.

Evde Gelin Buketi Hazırlama 

Hafta sonu ek iş fikirleri arasında evde gelin buketi hazırlama işi de yer alıyor. Düğünlerin vazgeçilmez öğelerinden biri olan gelin buketleri, genellikle düğün organizatörleri tarafından hazırlatılıyor. Organizasyon firmalarının büyük bir bölümü de evlere iş veriyor. Hafta içi iş çıkışları ya da hafta sonunu değerlendirmek için eve sipariş almak istiyorsanız, siz de evde gelin buketi hazırlayabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Mandal İşi 

Hafta sonları evde misiniz? Evde mandal süsleyerek ya da mandal boyayarak para kazanmaya, ek gelir elde etmeye ne dersiniz? İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra, küçük şehirlerde de evlere mandal işi veren yerlerin sayısı hiç de azımsanamayacak kadar fazla. Siz de bu firmalar ile çalışarak, hafta sonları ek gelir elde edebilirsiniz.

Tanıtım Hostesliği 

Hem kadınlar hem de erkekler için hafta sonu ek iş fikirleri arasında yer alan tanıtım hostesliği, günlük para kazanabileceğiniz en karlı işlerden biridir. Marketlerde, mağazalarda ürün tanıtım stantlarında durup ürünün tanıtımını yaparak günlük ortalama 100 TL ile 150 TL arasında değişen bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Organizasyonlarda Garsonluk 

Organizasyon firmaları ile çalışarak dönemsel işçi olarak çalışabilirsiniz. Düğünler, açılışlar ve daha birçok davette garson olarak görev alabilir ve çalıştığınız birkaç saat için günlük ortalama 100-200 TL kazanabilirsiniz. Bu sayede aylık ekstra 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

 

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 5 Ocak 2017 - 9:38:25

Benzer Konular

Yukarı Çık