Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Habibbank Kredi Veriyor Mu?

Habibbank merkezi Pakistan’da olan 1947 yılından beri faaliyet gösteren bir ticari bankadır.Pakistan dışında 29 ülkede faaliyet göstermekte olan banka Pakistan’ın en büyük bankasıdır.Bireysel ve kurumsal alanlarda bankacılık hizmetleri vermektedir.

Banka çok uluslu bir şirkettir.Faaliyet gösterdiği ülkeler arasında İngiltere,Birleşik Arap Emirlikleri,Merkez Asya,Afrika ve Uzak doğu olmak üzere yeni ülkelerle de anlaşmalar içerisindedir.

Türkiyede ki ilk şubesini 1983 yılında açmıştır.Türkiye’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna bağlı olarak hizmet vermekte olan bir bankadır.Habibbank Limited İstanbul Türkiye Merkez Şubesi Şişli’dedir.Web üzerinden www.habibbank.com.tr adresinden banka bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Habibbank Kredi Başvurusu

Habibbank Türkiye ve Pakistan gibi iki dost ülke arasındaki ticari ilişkileri kolaylaştırmak istemektedir.Bunun için Türkiyedeki orta ve büyük ölçekli firmalara ticari finansmanlar sağlamaktadır.Ayrıca Pakistan da iş yapan,buraya mal satan kurumlara da danışmanlık yapmaktadır.

Habibbank banka kartı hizmeti ve kredi kartı hizmeti vermemektedir.Banka konut  kredisi ve ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarına çözümler sunarken taşıt kredisi hizmeti vermemektedir. Kredilerde gelir belgesi,maaş bodrosu veya kefil istenmemektedir.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 10 Şubat 2016 - 11:55:41

Benzer Konular

Yukarı Çık