Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İnsanların krediye olan taleplerinin artması ile birlikte bankaların da kredi siz müşterilerine sunduğu kredi imkanları her geçen gün daha da gelişme göstermektedir. Artık kefilsiz kredi veren bankalar 2017 yılında artarken gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankaların sayısı da artmaya başlamıştır.

akbank-gelir-belgesiz-kredi.jpg

Akbank Gelir Belgesi İstemiyor

Gelir belgesi talep etmeyen akbank gelir belgesiz kredi imkanları için müşterilerine kapılarını aralıyor. Eğer Akbank’tan kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; en yakın şubeye gitmek, 4425’e TC kimlik numaranızı SMS atmak ya da internet bankacılığından başvuru yapmaktır. Bu sayede gelir belgesi temin etmeden 20.000 TL’ye kadar Akbank’tan kredi çekebilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Müşterilerinden gelir belgesi ya da herhangi bir evrak talep etmeden kredi veren bankalardan birisi olan İş Bankası hızlı evrak yöntemi ile müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Yapmanız gereken tek şey ise; sadece kimliğiniz ile size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvuru yapmaktır.

ing-bank-gelir-vergisiz-kredi.jpg

ING Bank’tan 3000 TL Gelir Belgesiz Kredi

ING Bank müşterilerine 3000 TL’ye kadar gelir belgesiz %1,99 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. ING Bank’tan kredi çekmek isteyen müşterilerin yapması gereken bir ING şubesine gitmek ya da internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmaktır.

Denizbank’tan Gelir Belgesi İstemenden Anında Kredi İmkanı

55.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanı sunan Denizbank, cebimde kredi başvuru uygulaması sayesinde size zaman kaybettirmeden ve şubeye getirmeden kredi başvurusu yapma olanağı da sunmaktadır. Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazarak TC kimlik numaranız ile birlikte 3280’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Ancak dilerseniz nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Denizbank şubesine giderek gelir belgesiz kredi denizbank imkanlarından anında faydalanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 19 Ekim 2017 - 5:44:35

Benzer Konular

Yukarı Çık