Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Ramazan Ayında KAZAN Yaz 3340’a Gönder

Ramazan geldi bankaların yapmış olduğu özel kampanyaların sayısı da artış gösterdi. Garanti Bankası Ramazan Ayı özel kampanyası olan bankalardan bir tanesinin de Garanti olduğunu söylemek doğru olacaktır. Garanti Bankası düzenlemiş olduğu ramazan kampanyasında mil, TL, indirim ve akaryakıt gibi pek çok imkan tanır.

garanti bonus ramazan

garanti bonus ramazan

Garanti Bankası Ramazan Ayı özel kampanyasında 100 TL’lik restoran, market ve akaryakıt gibi pek çok alışverişte yapılacak olan alışverişlerde 10 TL hediye vermektedir. Bir müşteri için maksimum bonus sayısı 50 TL olarak belirlenmiştir ve bunun üzerinde bonus kazanılması mümkün değildir.

Kampanyada yararlanabilecek kartlar arasında Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business, Easy sahipleri 12 Haziran ve 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında kazanacaklar.

Ancak bu kart sahiplerinin kampanyadan faydalanmaya başlamak için KAZAN yazıp 3340’a kartın son 6 hanesi ile birlikte SMS atmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım bedeli 4,99 TL olarak belirlenmiştir. SMS onaylandıktan hemen sonra kazanmak için alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Kazanılan TL’lerin tamamı 22 Temmuz ile 29 Temmuz arasında kullanılabilecektir.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 29 Haziran 2015 - 1:33:23

Benzer Konular

Yukarı Çık