Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvuruları

Garanti Bankası

1946 yılında Ankara’da kurularak, bankacılık sektörüne giren Garanti Bankası, müşterisine verdiği değer ve uzman çalışanları ile, kısa bir süre içinde, en güvenilen bankalar arasına girmeyi başardı. Bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, faktoring, finansal kiralama, hayat sigortası, bireysel emeklilik ve yatırım gibi birçok değişik iş alanında faaliyet gösteren Garanti Bankası, hızlı bir büyüme ile Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası olma unvanını kazanmıştır.

Detay: Garanti Bankası İletişim, Garanti Bankası Hakkında

Tüm ihtiyaçların karşılandığı ve alışverişlerin büyük ölçüde kredi kartları ile yapıldığı günümüzde, piyasaya çıkardığı ve farklı birçok özelliği olan kredi kartları ile yine önde gelen bankalar arasında yer almayı başaran Garanti Bankası, müşterilerine birçok avantajda sunmaktadır. Garanti Bankası kredi kartları, taksitli alışveriş, taksitli nakit avans, ekstre atlatma ve işlem taksitlendirme gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca düzenlenen ve birbirinden avantajlı birçok kampanya ile harcadıkça kazandıran Garanti kredi kartları, değişik özelliğe ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak değişik seçeneklere sahiptir.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti Bonus

Bonus American Express

Market, akaryakıt ve restoran gibi birçok alanda yapılan harcamaların tümüne, ayda 35 TL, yılda ise 420 TL fazla bonus kazandırma özelliği olan Bonus American Express kredi kartında bonus kazanmak için kampanyaların takip edilmesine gerek yoktur. Bonus American Express kredi kartı ile fazla bonus kazanmak için, günlük harcamaların bu kartla yapılması yeterli olmaktadır. Bonus American Express kredi kartının yıllık üyelik ücreti ise, 107,00 TL’dir.

Çevreci Bonus

Taksitli alışveriş ve bol bonus kazandırma özelliğine sahip olan Çevreci Bonus kredi kartı ile kazanılan bonusların bir miktarı WWF- Türkiye ve Doğal Hayatı Koruma Vakfına bağış olarak gitmektedir. Böylece çevreye karşı duyarlı olan Garanti Bankası müşterileri, doğayı ve çevreyi korumak adına girişimde bulunmuş olmaktadırlar. Yıllık üyelik ücreti 82,50 TL olan Çevreci Bonus Garanti Bankası kredi kartı için müşterilere gönderilen tüm ekstreler ve mektuplarda geri dönüşümlü kağıt kullanılmaktadır.

Altın Bonus

Yapılan harcamalar ile bonus yerine Ata külçe kazandıran Altın Bonus kredi kartı, tüm bonus kartların ortak özelliklerini de taşımaktadır. Garanti Bankası şubelerinden verilen bir talimat ile müşterinin belirlemiş olduğu tutarda her ay biriktirilen Ata külçeler, Atasay mağazalarından teslim alınmaktadır.

Detay: Garanti Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvuruları

Garanti Aynalı Bonus

Yıllık üyelik ücreti 82,50 TL olan Garanti Aynalı Bonus kredi kartı, tüm bonus kredi kartlarının özelliklerini taşır ve birçok bonus üyesi işyerinde bonus kazanma imkanı sunar.

Garanti Bonus Gold

Bu kartla yapılan aylık harcamaların 2.000,00 TL’yi geçmesi durumunda % 25 oranında fazla bonus kazanma şansı vardır.

Garanti Platinum

Aylık harcamaların 2.000,00 TL’yi geçmesi durumunda % 25, aylık harcamaların 4.000,00 TL’yi geçmesi durumunda ise, % 50 fazla bonus kazandırma özelliği olan bir kredi kartıdır.

Garanti Bonus Flexi Card

Yıllık üyelik ücreti olmayan Garanti Bonus Flexi Cardın kart tasarımı müşteri tarafından yapılmaktadır.

Bilgi: Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Miles & Smiles Card

Trink özelliği ile kolay ve hızlı ödeme kolaylığı sağlayan bu kredi kartı, THY’nın resmi kredi kartı özelliği taşımakta ve uçuşlarda büyük avantajlar sağlamaktadır. American Express Card: Dünyanın en prestijli kartı olma özelliğini taşıyan American Express Card ile birçok indirimden ve ayrıcalıktan yararlanmak mümkündür.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 7 Ekim 2016 - 5:32:45

Benzer Konular

Yukarı Çık