Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti İnternet Şubesi Parola Alma

Garanti internet şubesi parola alma işlemi gerçekleştirerek, banka şubelerinden nakit çekimi dışında yapabileceğiniz tüm işlemlerinizi, evinizden ya da işinizden çıkmadan, sıra beklemeden, vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme, para transferi yapma, alış veriş gib aklınıza gelebilecek tüm işlemleri, Garanti Bankası internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

garanti giriş

garanti giriş

Garanti internet şubesi parola almak için, öncelikle Garanti Bankası resmi internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca, bu işlem için sisteme. Kayıtlı cep telefonu numaranızın da yanınızda olması gerekiyor. Garanti Bankası internet şubesi giriş yaptıktan sonra, müşteri numaranız ya da kredi kartı numaranız ile sisteme giriş yapıyorsunuz. Ardından parola almak için, onay butonuna bastıktan sonra, sisteme kayıtlı cep telefonu numaranıza geçici bir parola gelecektir. Bu parola ile sisteme giriş yaptıktan sonra gelen şifre ile sisteme tamamen ulaşmış oluyorsunuz. Daha sonra ilk gönderilen parola ile, kendinize ait bir parola belirliyorsunuz. Garanti Bankası internet şubesi parola alma işleminiz başarı ile sonuçlandıysa, tüm işlemlerinizi, internet üzerinden hızlıca yapabiliyorsunuz. Ayrıca, isterseniz, cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize Garanti Bankası arayüzünü indirerek de bilgisayara ihtiyaç duymadan, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Garanti bankası internet şubesi internet bankacılığına ilk sefer giriş yaptıktan sonra isterseniz garanti bankası internet şubesi şifre değiştirme kısmından şifrenizi değiştirerek banka görevlileri ve yakınlarınızda dahil kimseye söylemeden unutmayacağınız başka internet üzerinde kullanmadığınız bir şifreyi oluşturabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 6 Haziran 2015 - 7:45:46

Benzer Konular

Yukarı Çık