Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Cep Telefon Numarası Değiştirme

Garanti Bankası sizlere cep şubesi ile pek çok bankacılık hizmeti sunuyor. Garanti Bankası cep telefonu şubesi ile birlikte sizler için her an bankacılık hizmeti vermektedir. Teknoloji ile birlikte bankacılık anlayışı değişmektedir. Artık şubelere gitmeden bütün bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Bankacılık işlemlerinde hızlı olmak ve pratik bir şekilde işlemleri yapmak çok önemlidir. Garanti Bankası da Türkiye’de cep telefonu üzerinden hizmet veren ve bankacılık işlemlerinde önemli atılımlar yapan bir bankadır. Türkiye’de kullanıcısı sayısı bakımından öok önemli seviyelere gelen Garanti Bankası cep telefonu şubesi nerede olursanız olun bankacılık hizmetlerinizi kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

garanti bankası mobil bankacılık uygulaması

garanti bankası mobil bankacılık uygulaması

Garanti Bankası cep telefonu şubesi üzerinden para gönderebilir, otomatik ödeme talimatlarını yapabilir, vadeli veya vadesiz hesap numaralarınızı idare edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası cep telefonu şubesi üzerinden döviz alım ve satım işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Garanti Bankası ile birlikte sizler de her zaman aradığınız bütün bankacılık işlemlerini tek bir tuşla yapabilirsiniz. Garanti Bankası ile aynı zamanda cep telefonu şubesi ve internet bankacılığı şubesini bir arada yürütebilirsiniz. Garanti Bankası mobil şubesini kullanabilmek için ilk olarak cep telefonlarınıza mobil bankacılık hizmetlerini indirmeniz gerekmekterdir. Garanti Bankası cep telefonu şubesini kullanıma açtırmak için de telefon bankacılığı üzerinden işlemlerinizi yapmanız gerekebilir. Telefon bankacılığı üzerinden şifre aldıktan sonra hemen işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Garanti Bankası cep telefonu numarasını değiştirmek için de Garanti Bankası şubelerine gitmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası cep telefonu şubesi ve mobil şubesi ile birlikte sizler de gerekli olan bütün değişiklikleri yapabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Garanti Bankası adres bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi istediğiniz her zaman değiştirebilirsiniz. Bu sayede bilgi değişikliğinde bütün hizmetlerinizde Garanti Bankası şubeleri veya Garanti Bankası telefon bankacılığı üzerinden cep telefonu numarası değiştirme veya diğer bilgi değişikliklerini bildirebilirsiniz. Garanti Bankası mobil bankacılık işlemleri üzerinde yer alan cep telefonu numaranız da bu sayede değişmektedir. Sizler için en iyi hizmeti sunan Garanti Bankası her zaman en kolay ve pratik çalışmaları istediğiniz her zaman gerçekleştirmeye çalışmaya devam etmektedir.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 15 Temmuz 2016 - 7:54:29

Benzer Konular

Yukarı Çık