Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bonus Hesap Özeti Öğrenme

Garanti Bonus hesap özeti öğrenmek istiyorsanız, öncelikle bankanın şubelerine başvurmanız gerekmektedir. Bankalar, kredi kartı aldığınız takdirde, siz aksini talep etmediğiniz sürece, hesap özetlerinizi, sistemde yer alan adreslerinize yönlendirmektedirler.

Garanti Bonus Hesap Özetimi Mail Adresime İstiyorum

 

Eğer postadan ya da adresten kaynaklı hesap özetlerinize ulaşmada sıkıntı yaşıyorsanız, bunun için bankanız ile görüşerek, hesap özetlerinizi, mail adresinize yönlendirilmesi talep edebilirsiniz. Böylece, hem kağıt israfı yaşanmamış olur, hem siz de istediğiniz her an, her yerden, her saat Garanti Bonus hesap özeti öğrenme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Garanti İnternet Şubesi Parola Alma

Garanti Bankası internet adresine girerek parolanızı alınız daha sonra yapmanız gereken Garanti Bonus hesap özeti öğrenme işlemi için izleyebileceğiniz diğer bir yöntem ise, Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak, sistemden Bonus hesap özetinizi inceleyebilirsiniz. Garanti Bonus hesap özeti öğrenme işlemi için ayrıca atmlerden de, kartınız ile giriş yapıp bilgi alabilirsiniz.

 

garanti giriş

garanti giriş

Garanti Bonus hesap özeti öğrenme işlemleriniz ve daha fazla ayrıntılı bilgi için, Garanti Bankası resmi internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için de, Garanti Bankası telefon bankacılığı ya da bankanın, banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 14 Haziran 2015 - 5:29:34

Benzer Konular

Yukarı Çık