Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürpriz indirimler, bedava alışveriş, uçuş mili kazanmak ve taksitli alışveriş yapmak için Garanti’de birbirinden avantajlı kredi kartları var. Harcadıkça kazandıran Garanti Bankası Kredi Kartları‘na başvurunuzu yapın, Bonus’un avantajlı dünyasına dahil olun. Bonus, Miles&Smiles, American Express seçeneklerinden hangisi size uygun? Her birinin başka avantajları var… Peki, Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Şubeden Başvuru 

Siz de Garanti’nin avantajlı kredi kartlarından birine sahip olmak istiyorsanız; kredi kartı başvurunuzu size en yakın Garanti Bankası şubesinden yapabilirsiniz. Şubeye nüfus kağıdınız ile birlikte gidip, başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında yanınızda ayrıca; gelir belgesi ve ikametgah belgesini de bulundurmanız gerekebilir.

İnternetten Başvuru 

Bonus, American Express ya da Miles&Smiles kredi kartlarından birine sahip olmak istiyorsanız, Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için şubelere kadar yorulmanıza gerek yok. Evinizden çıkmadan, bilgisayar başından da başvurunuzu yapabilirsiniz. Peki, internetten başvuru nasıl yapılır? Bunun için bankanın kurumsal internet adresine giriş yaptıktan sonra; anasayfada yer alan üst menüde “bireysel” menüsünü seçin. Alt menüde açılan “kartlar” bağlantısını tıklayın. Ardından açılan sayfada sağ alt köşede yer alan “hemen başvur” bağlantısından başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Ad, soyad, telefon ve T.C kimlik numarası bilgilerinizi tuşladıktan sonra başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı talebinizin cevabı, cebinize SMS ile gönderilir.

SMS ile Başvuru 

Cep telefonunuzdan, Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Evde, ofiste, sokakta; dilediğiniz her yerde cebinizden sadece 1 SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Bonus, Miles&Smiles ya da American Express kart çeşitlerinden hangisini tercih edeceğinize karar verdikten sonra; kart türünü yazıp 3340 ‘e mesaj atmanız yeterli. Örneğin Bonus yazıp 3340’a mesaj atabilirsiniz. Mesaj ücreti, GSM operatörünüzün 1 sms bedeli olarak ücretlendirilir.

Telefon Bankacılığı 

Garanti’den kredi kartı almak istiyorsanız, 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak, telefon bankacılığı kanalı aracılığı ile Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra ” kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” dedikten sonra, yönlendirildiğiniz menüden başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda, kredi kartınızı Garanti şubelerinden alabilir ya da kredi kartınız evinize teslim edilir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Garanti Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2017 - 2:54:51

Benzer Konular

Yukarı Çık