Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

Bireysel ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi, araç sahibi olmak için taşıt kredisi ve ev sahibi olmak için konut kredisi seçenekleri Garanti Bankası’nda. Düşük faiz seçenekleri ile bankadan alabileceğiniz bu kredi türlerinde; ihtiyaç ve taşıt kredisi için 48 ve konut kredisi için de 120 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Eşit taksitli, 3 ay ertelemeli, 3 ayda bir ödemeli gibi farklı ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun kampanyalar sunan Garanti Bankası’nın ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi için faiz oranlarını bu yazımızda listeledik…

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Nakit sıkıntısı çeken tüketiciler için Garanti’de uygun çözümler var. Şubelerden, internetten, mobil bankacılık, SMS ya da ATM’lerden yapabileceğiniz kredi başvurunuz ile siz de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kısa süreli ihtiyaçlar ya da uzun vade ihtiyaçlarınız için 12,24,36 ya da 48 aya kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz bu kredi türünden %1,27’den başlayan faiz oranları ile yararlanabilirsiniz. Bankadan 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi almanız durumunda; aylık %1,69 faiz uygulanır. Aylık taksit tutarı 947 TL olan bu kredi miktarı için toplamda 11.366 TL geri ödersiniz. 48 ay vadeli 25 bin TL almak isterseniz aylık uygulanan faiz oranı da %1,33’e düşer. Bu durumda aylık 749 TL taksit ödersiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Otomobiliniz kadar hızlı taşıt kredisi Garanti’de. 48 aya kadar vade seçenekleri ile 0 km ve 2. el araç alımlarınız için yararlanabileceğiniz taşıt kredisi kampanyasından uygun faiz oranları ile yararlanabilirsiniz. 2. el taşıt almak için kredi kullanacaksanız, alabileceğiniz araç maksimum 10 yaşında olmalıdır. Ayrıca almak istediğiniz aracın ekspertiz değerinin %70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu durumda elinizde %30 oranında peşinat olmalıdır. Peki, ne kadar ödersiniz? Bankadan 24 ay vadeli 25 bin TL taşıt kredisi almak isterseniz; aylık %1,44 faiz oranı ile 1281 TL taksit ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı ise 30.753 TL olur. 48 ay vadeli 30 bin TL almak isterseniz; %1,44 faiz oranı aynı kalır. Bu durumda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 924 TL ve toplam geri ödeme tutarı 44.386 TL’dir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

İnsanın kendi evi yatırımların en güzeli; hayalinizdeki evi almak için daha fazla beklemeyin. Garanti’nin esnek ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları sunduğu konut kredisi kampanyasından 120 aya kadar vadelerle yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şubelerden başvurabilir, dilerseniz de KONUT yazıp 3340’a SMS gönderebilirsiniz. Size uygun Mortgage kredisi seçenekleri için 444 EVİM(3846)’yı arayarak da bilgi alabilirsiniz. Faiz oranlarına gelince; bankadan alacağınız konut kredisinde; taksitleri azalsın, faizleri güncellensin, özel taksitleri olsun ya da taksitleri değişmesin gibi farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Garanti’den eşit taksitli konut kredisi almak isterseniz %1,05’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin bankadan 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi alırsanız; %1,05 faiz oranı ile aylık 1469 TL taksit ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı ise 176. 352 TL olur.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 20 Ocak 2017 - 7:56:46

Benzer Konular

Yukarı Çık