Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası İletişim, Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası

Garanti bankası 1946 yılında Ankara’da kurulan özel bir bankadır. Konsolit aktif büyüklüğü bakımından Türkiye’nin ikinci özel bankası konumunda olup; kurumsal, ticari, KOBİ, özel ve bireysel, yatırım bankacılığı faaliyetleri, Kobi, ödeme sistemleri ile ilgili bankacılık sektörünün tüm iş kollarıyla ilgili işlem yapabilmektedir. Bunların yanı sıra faktöring, finansal kiralama, sigorta, bireysel emeklilik, hayat sigortası, portföy ve yatırım yönetiminde bunların yetkili iştirakleri ile ilgili entegre olarak çalışmalar yaparak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yurt dışında şubeleri ve temsilcilikleri de bulunan Garanti Bankası üstün altyapıya sahip teknolojik ATM’leri ile ödüllü bir bankadır. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, müşteri hizmetleri çağrı merkezi, mobil bankacılık, sosyal bankacılık gibi geniş ve çok kanallı dağıtım sistemine sahiptir. Garanti bankası genel olarak müşteri portföyüne üstün bir finansal bankacılık hizmetleri sunarak açık, şeffaf, güvenilir ve sorgulanabilir bir bankacılık anlayışına sahiptir. Müşterilerinin ne istediğine önem veren ve ihtiyaç doğrultusunda en iyi hizmeti sunan banka ürün ve hizmetlerini en iyi ve kaliteli biçimde müşterilerine sunarak portföyünü genişletmek ve müşteri deneyimini en ileriye taşımak amacındadır. Kaliteden ödün vermeden yapılan hizmetler ve ürünler müşteri odaklı olup benzersiz teknolojik altyapısı ile kendisini diğer bankalardan ayırt ediyor.

Genel olarak ürün ve hizmetlerini yenileştiren banka ürünlerinde fark yaratmaya ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre onların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dizayn etmektedir. Sahip olduğu yetişkin, deneyimli, güler yüzlü personelleri ile müşterilerini memnun etmek onların ihtiyaçlarına zamanında karşılık vermek için çalışan banka bu işlemi hakkıyla yapmaktadır. Garanti Bankası’nın bu kadar başarılı olmasının bir diğer nedeni ise kurumsal yönetim alanında yapılan tüm yenilikleri ve uygulamaları kendine örnek alarak ürün ve hizmet sağlamasıdır. Türkiye de sürekli olarak ilerleyen ve büyüyen bankanın en büyük vizyon anlayışı ise Avrupa da en iyi banka olmaktır. Etkinlikleri ile çevreye, müşterilerine, çalışanlarına, hissedar ve ortaklarına değerlerini sürekli olarak ve belirgin şekilde yansıtmak amacında olan banka bugüne kadar bu misyonunu korumuş ve başarılı şekilde de koruyup devam ettirmektedir.

Garanti bankası Türkiye’nin en iyi dış ticaret bankası, Düşük karbon kahramanı, Altın örümcek web ödülü, EMEA bölgesinde en iyi proje finansmanı kuruluşu, Teknolojiyi en iyi kullanan banka gibi alanlarda birçok ödüle sahip olmuştur. Garanti bankası müşterilerine çağrı merkezini arayarak kredi kartı hakkında, kredileri hakkında, vadesiz hesapları ve benzeri her türlü bankacılık işlemlerini yapabilme imkanı sunarken, internet bankacılığı sayesinde şubelere gidip sıra beklemenize gerek kalmadan EFT işlemi, havale işlemi, fatura ödemeleri, HGS ve OGS, kredi başvurusu, döviz hesabı açma işlemleri, üniversite harç ödemeleri, kira ödemeleri, kredi kartı başvurusu gibi birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Arabanız için, eviniz için, hayat sigortası, aile sigortası gibi sigorta ve emeklilik işlemleri de yapılmaktadır. Yine banka bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve kısa süreli ihtiyaç kredisi gibi işlemler yaparak müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılayabilmektedir. Yatırım hesabınızı, birikim hesabınızı ve altın hesabınız var ise düzenli olarak takip eder ve size en iyi şekilde memnun olacağınız hizmeti sunmaya çalışarak paranıza değer kazandırır.

Garanti Bankası İletişim

Garanti Bankası iletişim bilgileri, şubeler, ATM ler ve daha detaylar  için buraya tıklayabilirsiniz. Telefon üzerinden 444 0 333 numaralı telefondan tüm iletişim sağlanabilmekte. Ayrıca Garanti Haklı Müşteri Hattı ile ilgili konumuza da buradan ulaşabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 6 Ekim 2016 - 7:05:51

Benzer Konular

Yukarı Çık