Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası EFT ve Havale Saatleri 2016

Garanti Bankası’ndan günün her anında başka hesaplara havale ve EFT yapabilirsiniz. Bu sayede acil paraya ihtiyaç duyan tanıdıklarınıza para gönderebilir veya ödemelerinizi anında yapabilirsiniz. Garanti Bankası EFT ve havale saatleri ise kış saatine göre yeniden düzenlenmiştir.

Garanti Bankası’ndan EFT yaparken 09.00 – 17.15 saatleri geçerli olmaktadır. Bu saatlerden sonra yapılan işlemler hesaba ertesi gün aktarılmaktadır. Örneğin akşam saatlerinde bir hesaba para gönderdiğinizde miktar ertesi gün 09.00’dan sonra hesaba geçmektedir. Havale ise Garanti Bankası’nda günün her anında yapılabilmektedir.

Garanti Bankası’ndan havale yaptığınız zaman karşı hesaba anında geçmektedir. Garanti Bankası para gönderme seçenekleri birbirinden farklıdır. İsterseniz Garanti Bankası bankamatiklerinden para gönderebilir veya internet şubesi üzerinden kolay bir şekilde para aktarımında bulunabilirsiniz. Garanti Bankası otomatik ödeme talimatı vererek de kira ve faturalarınızı havale ile yapabilirsiniz.

Para gönderimlerinizi cep telefonunuzdaki mobil şube üzerinden de yapabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzdan günün her anında işlem yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. En son yöntem de şubeye gitmektir.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 28 Şubat 2016 - 10:53:35

Benzer Konular

Yukarı Çık