Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

Garanti Bankası Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi. Serbest piyasa ekonomisine sağladığı işlemler neticesinde sizlere her zaman önemli birikimler sağlayan Garanti Bankası aynı zamanda Türkiye’nin yurt içinde ve yurt dışında banka olarak gururu olmaktadır. Yaptığı sosyal projeler ve desteklediği Türk milli takımları sayesinde her zaman göz önünde bir banka olan Garanti Bankası, Türkiye’nin her yerinde hizmet veren sayılı bankalardan birisidir. Sahip olduğu değer ile birlikte aynı zamanda dünyanın da önemli bankalarından birisi olan Garanti Bankası, çalışma saatleri üzerinden gerekli olan bütün işlemleri yapabilmektedir. Garanti Bankası çalışma saatlerinin yanı sıra sizler Garanti Bankası’nın kapalı olduğu zaman internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Garanti Bankası tarafından verilen bu hizmetlerin her birisinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası çalışma saatleri içerisinde sizlere uzman personeli ile hizmet vermektedir. Garanti Bankası şubelerinden çalışan personeller alanında en iyi şekilde eğitim almış ve tecrübeli bankacılardan oluşmaktadır. Garanti Bankası çalışma saatlerinin değerlendirilmesinde de yeni fikirler ortaya atılmaktadır. Garanti Bankası hafta sonu açık olmasa bile öğle saatlerinde çalışmaktadır. Bu da acil işlemlerinizi Garanti Bankası aracılığı ile yapmanızı sağlar.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dönemlerde ilk gün açık olabilmektedir. Bunun yanı sıra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı süresince alışveriş merkezi, havalimanı ve sınır kapılarında bulunan şubelerde de Garanti Bankası tam personel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Garanti Bankası’nın alışveriş merkezlerinde yer alan şubeleri her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bununla birlikte Garanti Bankası, resmi tatil süresince bulundukları alışveriş merkezlerinin çalışma saatlerine paralel olarak hizmet verecektir. Bunun yanı sıra havalimanlarında ve sınır kapılarında bulunan Garanti Bankası şubeleri de  normal çalışma saatlerinde hizmet vermeye devam edecektir.

Garanti Bankası bütün Türkiye’de yer aşan şubelerinde 09:00-12:30 ve 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası şubelerinde sıra beklemeden bankamatikler üzerinden işlem yapabilir veya Garanti Bankası internet bankacılığı veya telefon bankacılığı üzerinden mesai saatlerine bağlı kalmadan işlem yapabilirsiniz. Böylece Garanti Bankası’nın hizmet keyfini yaşarsınız.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 5 Temmuz 2016 - 2:36:25

Benzer Konular

Yukarı Çık