Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi kartlarına sunduğu avantajlar ile en çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan Bonus Kart, alışverişlerde kazandırdığı Bonus’lar ve onlarca üye işyerinde indirim ve kampanyalardan yararlanabileceğiniz bir karttır. Siz de Garanti Bankası müşterisi olmak ve Bonus kredi kartı kullanmak istiyorsanız, başvurularınızı şubelerden, internetten, telefon bankacılığı ya da SMS ile yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurup başvurunuzu yaptınız. Peki, başvurunuz olumlu mu yoksa olumsuz mu değerlendirildi? Kredi kartı başvurunuz ile ilgili henüz bir dönüş almadınız mı? Peki, Garanti Bankası bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için ne yapılır?

Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için şubeye kadar gitmeniz gerekmiyor. Cep telefonunuzdan 444 0 333 no’lu Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, telefon bankacılığı kanalı ile sesli yanıt sisteminden kredi kartları menüsünden başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka tarafından genellikle SMS ile bilgilendirilirsiniz. SMS gelmediyse, yukarıdaki gibi telefon bankacılığını kullanabilir ya da internet bankacılığı aracılığıyla da Garanti Bankası bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın anasayfasından; bireysel/kartlar/başvuru takibi adımlarını takip ederek başvurularınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Bu sayfada başvurduğunuz ürün, başvuru sırasında size verilen form numarası, telefon numaranız ve doğum tarihi bilgilerinizi girdikten sonra devam butonunu tıklayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası müşterisiyseniz, bankanın ATM’lerinden de kredi kartı başvurusu yapabilir; dilerseniz başvurunuzun sonucunu da yine ATM’lerden öğrenebilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvurusu yaptıysanız, telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı kanalları aracılığıyla yukarıda anlattığımız adımları takip ederek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 2 Aralık 2016 - 10:45:21

Benzer Konular

Yukarı Çık