Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Bireysel Kredi

Garanti Bankası

Ankara’da 1946 yılında bankacılık sektörüne giriş yapan Garanti Bankası, kurulduğu andan itibaren, farkını ortaya koyan ve hızla büyüyerek kısa süre içinde büyük başarılara imza atan bir bankadır. Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası unvanını almaya hak kazanan, ciddi bir büyüme hızı ile müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilen bir bankadır. Hollanda, Rusya ve Romanya gibi ülkelerde uluslararası iştiraklerde bulunan Garanti Bankası, hayat sigortası, bireysel emeklilik, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi, finansla kiralama, faktöring gibi birçok iş kolunda da faaliyet göstererek, ekonomik faaliyetlerine devam etmektedir.

Detay: Garanti Bankası İletişim, Garanti Bankası Hakkında

Teknolojik alt yapısı ile sektörün en önde olan bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, açtığı sayısız yurtiçi ve yurtdışı şubeler ve ATM’ler ile de, müşterilerine kısa zamanda ulaşmayı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermeyi başarmıştır. Çağrı merkezi ödüllü olan Garanti Bankası, sunduğu kaliteli hizmet ile sahip olduğu müşteri potansiyeli sürekli yükseltmekte ve müşterilerine şeffaf ve anlaşılır bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir çalışma sistemi eşliğinde, uzman, güvenilir ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası, büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. Garanti Bankası tüm müşterilerinin, farklı ihtiyaçlarına göre hareket ederek, Garanti Bireysel ve Garanti Kurumsal olarak, farklı hizmetler sunmakta, her farklı ihtiyaca kolayca cevap verebilmektedir.

Garanti Bankası Bireysel Kredi

Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu farklı ihtiyaçlara, farklı bireysel krediler ile, farkını bir kez daha ortaya koymaktadır. Garanti Bankası, birçok ihtiyaca yönelik, avantajlı faiz oranları ile, birbirinden farklı bireysel kredileri müşterilerinin kullanmasını sağlamaktadır. Garanti Bankası bireysel kredi başvurusu yapmak, oldukça kolay ve zaman kaybına neden olmayan bir işlemdir. Garanti Dijitali kullanarak oldukça kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak ve krediyi kullanmak mümkündür.

Garanti Bankası Bireysel Kredi Çeşitleri

Garanti Bankasında her ihtiyaca göre planlanmış, birçok bireysel kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Her kredi türünün birbirinden farklı avantajları ve özellikleri vardır. Garanti Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kullanabilecekleri bireysel krediler,, sonbahar kredisi, eğitim ve özel okul kredi, emeklilere özel kredi, altın teminatlı kredi ve ilk kredim gibi sınıflanmaktadır.

İlgili: Garanti Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Dijital Nedir?

Garanti dijital ile, banka şubesine gitmeden ve zaman kaybı yaşamadan, kredi başvurusu yapmak mümkündür. Garanti dijital ile Garanti Bankası kredi başvurusu yapabilmek için, Garanti internet ya da Garanti cep kullanıcısı olmak yeterlidir. Garanti internet ya da Garanti cep kullanıcıları, şubeye gitmeden kredi başvurularını yapabilir, hatta onaylanan kredilerinin hesaplarına aktarılmasını sağlayabilmektedirler. Farklı yollarla kredi başvurusu yapanların, başvurdukları kredinin sonucunu öğrenmeleri ve kredilerinin onaylanması halinde, yine kredi tutarını hesaplarına aktarma şansları vardır. Garanti dijital ile, kredi başvurusunun yanı sıra, kredi risk durumu da sorgulanabilir.

 

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 17 Ekim 2016 - 3:25:27

Benzer Konular

Yukarı Çık