Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Kredisi

Bireysel krediler finans sektörünün son zamanlarda tüketicilere sağladığı önemli ekonomik avantajlardan yalnızca bir tanesi. Tüketicinin ekonomik gücünü zorlamadan, küçük meblağlarla ihtiyacını karşılamaya yönelik oluşturulan ve bu sayede daha fazla kişiye yardım eli uzatılmasını amaçlayan bu sistem kendi içerisinde de oldukça farklı alternatifleri tüketicinin karşısına çıkarıyor.

Tüketiciye kredi sağlamanın önemli bir vizyon olduğunu düşünen kuruluşlardan bir tanesi de Garanti Bankası. Bankanın kredi seçenekleri oldukça fazla ve de ödeme şartları da bir hayli esnek. Özellikle Emekliler için daha da esnek bir ödeme kolaylığı var. Banka 36 aya varan vade seçenekleriyle emeklilerin hizmetinde. Bunun yanı sıra özel faiz indirimi de sağlıyor.

Maaşını 3 ayda bir alan emekliler için de bir yol düşünülmüş. Buna göre maaşını 3 ayda bir alan emekliler kredi aldıkları takdirde , ödemelerini de yine 3 ayda bir yapmaktalar. Bu da Garanti Bankasının tüketiciyi yıpratmayan vizyonunun bir göstergesi.

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Kredisi

Garanti Bankası bireysel emeklilik kredisine başvurabilmek de oldukça kolay. Tek yapılması gereken nüfus cüzdanıyla bankaya gitmek. Bu sayede işlemler hemencecik başlıyor. Ayrıca eğer emeklilik maaşını garanti bankasına taşırsanız krediyi öderken şubeye tekrar gelmenize gerek yok. Ödemelerinizi bir telefon veya internet aracılığıyla yapabiliyorsunuz.Banka 100.000 TL ‘ye kadar kredi verebiliyor. Vade seçenekleri minimum 3 ay, maksimum 36 ay olabiliyor. Ancak sadece nüfus cüzdanıyla başvuru bankanın internet sitesinin kullanıcılarına özgüdür. Bankanın müşterisi olmayanlar başvuru yaptıkları takdirde, müşteriden SGK döküm belgesi, maaş bordrosu gibi belgeler de istenebilir.

Garanti Emeklilik

Bankanın emeklilere sağladığı bu kredi kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez. Ayrıca banka vade ve faiz seçeneklerini esnetebilme, ayarlayabilme hakkını saklı tutmakta. Tüm bu seçenekler krediye ihtiyaç duyanlar için Garanti Bankası’nı cezbedici kılmakta.Eğer emekliyseniz ve hali hazırda bir krediye ihtiyacınız varsa sizlere Garanti Bankası’nı öneriyoruz. Hem ihtiyacınızı karşılarsınız hem de uygun ödeme fırsatlarından yararlanıp, kendinizi sıkıntıya düşürmemiş olursunuz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 9 Eylül 2016 - 11:29:18
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık