Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Garanti Anlat Şehrini Lokasyon Kampanyası

Garanti bankası yepyeni bir kampanya ile bankacılıkta farklı bir dönem başlatıyor. Bilindiği gibi sosyal medya ve teknoloji artık çok gelişti. Bu durumdan şirketlerin ve bankaların etkilenmemesi de mümkün değil. Garanti Bankası anlat şehrini lokasyon kampanyası ile birlikte sizlere avantajlarla dolu bir bankacılık hizmeti sunuyor. Bulunduğunuz yerden lokasyon bildirimi yaparak Garanti Bankası sisteminde önemli fırsatların sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında fotoğraflar ile birlikte Garanti Bankası anlat şehrini etiketiyle yaptığınız her paylaşımda sürpriz hediyelerin de sahibi olabiliyorsunuz.

Garanti Bankası tarafından sizlere sunulan bu hizmetleri en iyi şekilde kullanabilmek için mutlaka Garanti Bankası mobil şubesi üzerinden gelişmeleri takip edin. Garanti Bankası lokasyon şubesini ve hareketli mobil bankacılığı kullanan herkes bu sistemle birlikte kazançlı çıkabilmketedir.

Garanti Bankası lokasyon bazlı ve mobil uygulamaları çok sık kullanan bankaların başında geliyor. Garanti Bankası ile bu uygulamalara en son katılan lokasyon bazlı yarışma da Mayomatik yarışması oldu. Garanti Bankası kampanya kapsamında işbirliği yaptığı ajanslar üzerinden sizlere çeşitli hediyeler sunuyor.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 1 Ağustos 2016 - 9:00:29

Benzer Konular

Yukarı Çık