Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fuzulev Sistemi Nedir?

Ev sahibi olmak isteyenler için yepyeni bir yöntem; Fuzulev… Yıllardır hayalini kurduğunuz eve artık faiz derdi olmadan kavuşabilirsiniz. Kira ödemek sizin için artık bir yükse, kendi eviniz için ödeme yapmak istiyorsanız, yatırım yapmak için bankalara göre daha avantajlı bir alternatif arıyorsanız, siz de Fuzulev ile ev sahibi olabilirsiniz. Peki, ama nasıl? Son dönemde televizyonda, internette ve gazetede adını sıkça duyduğumuz Fuzulev nedir? Nasıl işler? Avantajları nelerdir? Kimler Fuzulev ile ev sahibi olabilir? Tüm bu sorularınızın cevabı bu yazımızda…

Fuzulev Nedir? 

Halk arasında çok bilinen altın günü mantığı ile buna örnek verebiliriz. Altın gününün temelinde bir yardımlaşma söz konusudur. Nasıl kendi kendinize para biriktirmekte zorlanıyor ve bir altın gününe katılarak para biriktirmeyi kolaylaştırıyorsanız, bu sistem de aynı mantıkla işliyor. Aslında Fuzulev için “ev günü” diyebiliriz. Ev sahibi olmak isteyen, her ay kira ödemek istemeyen vatandaşlar, kendi evlerinin sahibi olmak isteseler de bankaların uyguladıkları faizler gözlerini korkutuyor. Özellikle 5-10 yıl gibi uzun vadeli konut kredilerinde uygulanan faizler ile birlikte geri ödeme tutarı kredi tutarının iki katına ulaşabiliyor. İşte tam da bu noktada devreye Fuzulev sistemi giriyor. Yardımlaşma ve dayanışma mantığı ile ortaya çıkan bu sistem ile bugüne kadar onbinlerce aile konut ve araç sahibi oldu. Mantık olarak Eminevim sistemi ile benzerlik gösteren bu sistemde siz de yerinizi alarak; hem ev sahibi olmak isteyen diğer vatandaşlar ile yardımlaşın, hem de kiracı olmaktan kurtulmak için banka faizleri ile uğraşmak zorunda kalmayın.

Kimler Yararlanabilir? 

Faizsiz, vade farksız, uygun ödeme koşulları ile siz de kendi evinizin sahibi olun. Sisteme dahil olmak için herhangi bir şart ya da özellik aranmamaktadır. Dolayısıyla ev sahibi olmak isteyen tüm kiracılar ya da uygun koşullar ile yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlar sisteme dahil olabilir. Artık banka faizleri ile uğraşmamak için yıllarca birikim yapmaya çalışmanız gerekmiyor. Türkiye’nin her yerinden, faizsiz olarak evinizi satın alabilir ve kira yerine kendi eviniz için ödeme yapabilirsiniz.

Fuzulev Ödemeler

Fuzulev sistemine dahil olarak peşinatlı ya da peşinat olmadan ev sahibi olabilirsiniz. Küçük bir şehirde uygun fiyatlı bir ev sahibi olmak istiyorsanız; 10 yıl boyunca ayda yalnızca 720 TL taksit ödemesi ve toplamda 4560 TL organizasyon bedeli ödeyerek 80.000 TL değerinde bir konut sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev Çekiliş Sistemi Nasıl İşliyor? 

Bugüne kadar hiç bir mağazanın ya da alışveriş merkezinin düzenlediği bir çekilişe katıldınız mı? Çekilişle araba kazanma mantığına hepimiz aşinayız. Fuzulev sistemi de yardımlaşma temelli, çekilişle ev sahibi olabileceğiniz yeni ve avantajlı bir sistem. 40 ile 120 arasında değişen gruplarda yerinizi aldıktan sonra, siz de grubunuzdaki çekilişte yerinizi alın. Çekiliş ile her ay bir ev sahibi olacak aday belirlenir. Böylece her ay bir aday ev sahibi olur. Siz de Fuzulev sistemine dahil olun, faizsiz ev sahibi olmanın keyfini yaşayın!

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 23 Ekim 2016 - 4:39:35

Benzer Konular

Yukarı Çık