Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Findeks Hesabı Silme

Findeks hesabı silme işlemlerinde oldukça kolay adımlar uygulanmaktadır. Findeks, Kredi Kayıt Bürosu üzerinden bilgi alan ve diğer bankalar ile anlaşmalı olarak çalışan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde bankalara kredi başvurusu için geçerli olan kredi notu öğrenilmektedir. Kredi notu kişilerin geçmiş dönemlerden banka ödeme işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu bir anlamda kefil olarak kullanılmaktadır.

Findeks, bu notu gayet net bir şekilde ortaya koymaktadır. Findeks hesabı sayesinde her türlü kredi danışmanlığı hizmeti de alınabilmektedir. Findeks hesabı ile birlikte bireysel ve kurumsal olarak işlem yapılabilmektedir. Findeks hesabı aynı zamanda çeşitli şekillerde kullanılabilir. Bu sisteme ilk üyelik ücretsizdir. Bu işlemin ardından hızlı bir şekilde kredi notu öğrenilebilir.

Kredi notunun öğrenilmesi için gerekli olan her türlü adım Findeks tarafından sağlanır. Findeks hesabını isteyen kişiler silebilmektedir. Bunun için Findeks ekranından hesabı silme bölümü işaretlenmelidir. Kişisel bilgilerin girilmesinin ardından gerekli olan her türlü işlemler bu sayede yapılabilir.

Findeks hesabı silme işlemleri ile sistemden çıkış yapılabilmektedir.

Findeks Şikayet

Findeks üyeliği internet üzerinden yapılamamaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek işlem 444 4 552 numarasını aramak ve sesli imza teknolojisi ile üyeliğinizi iptal ettirmektir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 2 Eylül 2015 - 11:44:43

Benzer Konular

Yukarı Çık