Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Para Puan Hesaplama

CardFinans Nakit kartınızı kullanarak yaptığınız harcama ve alışverişlerinizin miktarına göre Finansbank üye iş yerlerinden para yerine geçen puanlar toplayabilirsiniz.

Böylelikle puanlarınız para yerine geçeceği için daha sonraki alışverişiniz bedavaya gelir.Yine Finansbank üye iş yerlerindeki POS cihazlarında kullanabilirsiniz.

Alışveriş ve harcamalarınızdan Cardfinans Nakit Kartında ne kadar para puanınız biriktiğini öğrenmek istiyorsanız sizin için en kolay yolu seçerek öğrenebilirsiniz:

finansbank

finansbank

Telefonunuzdan sms göndererek para puanınızı öğrenebilirsiniz.Bunun için PUAN yazıp boşluk bırakarak banka kart numaranızın son 4 rakamını 3996’ya sms gönderebilirsiniz.En kısa sürede sms yoluyla parapuan miktarınızı öğrenebilirsiniz.Burada tek dikkat etmeniz gereken şey sms gönderdiğiniz telefon numarasının Finansbanktaki son güncel telefon numaranız olmasıdır.

Finansbank’a ait herhangi bir atm’yi kullanarak da para puan miktarınızı öğrenebilirsiniz.

Parapuan Geçerli Olan Yerler

Elinizin altında internet bağlantınız varsa veya akıllı telefon kullanıcısı iseniz Finansbank internet bankacılığını kullanarak da kolaylıkla para puanlarınızı hesaplayabilirsiniz.

Finansbank müşteri hizmetlerini telefonla arayarak da çok kısa bir zaman zarfında parapuanlarınızı öğrenebilirsiniz.

İptal ettirdiğiniz Cardfinans Nakit Banka kartınız üzerinde bulunan para puanların kullanılması  ve devredilmesi mümkün değildir.Ayrıca birden fazla Cardfinansınız varsa tek tek para puan kullanmak yerine toplu para puan kullanabilirsiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 6 Şubat 2016 - 8:50:21

Benzer Konular

Yukarı Çık