Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Card Finans Bursaspor Kredi Kartı

Türkiye’nin önemli bankalarından olan Finansbank taraftarlar için kredi kartı vermektedir. Card Finans Bursaspor takımını saha içinde olduğu kadar saha dışında da desteklemek isteyen taraftarları için imkanlar sunmaktadır. Card finans ile yapılan alışverişlerde bursa spor kredi kartı ile taraftarların takımlarına maddi desteği bulunmuş oluyor. Card Finans Bursa spor özellikleri ise saymakla bitmiyor.

Card finans bursa spor ile yapacağınız her alışverişlerinizde belirli bir oranı sizlere ek yük getirmeksizin Bursa spor’a bağış olarak verilmektedir. Card finans bursa spor card finans’ın tüm özelliklerine sahiptir ve card finans hizmetlerinin yanı sıra acil asist ve sosyal asist’ ten yararlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Card finans bursa spor ile yolda kalan aracınız için yardım, nöbetçi eczane bilgileri ve turizm danışmanlığından kuru temizleme bilgisayar desteği gibi özellikleri de bulunmaktadır. Alışveriş faiz oranı %2.0.2 olarak belirlenmiştir. Yıllık kart ücretine bakacak olursak bu ücret de 75 TL dir. Yıllık kart ücreti ek kartlar 37,5 TL dir. Kart limitlerine göre asgari ödeme ise 1 TL ile 14.999 TL arası: %25 oranındadır. 15,000 TL ile 19.999 TL arası ise %30 dur.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 16 Şubat 2016 - 1:40:54

Benzer Konular

Yukarı Çık