Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finans Turkcell Kredi

Uzun yıllardır Türkiye’ de hizmet ermekte olan ve bir nevi iletişim zinciri olduğunu söyleyebileceğimi, ülke çapında en çok kullanılan operatör olan Turkcell yeni bir kampanyayla kısa süre içerisinde dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Bu kampanyaya göre artık finansman desteği de sağlayacağını açıklayan Turkcell, bunu mağazaları aralığıyla gerçekleştirecek.

Hangi bankadan düşük faizli krediyi alabilirsiniz, hangisinin yıl içerisinde sağlamış olduğu ayrıcalıklar daha fazladır diye merak edenler için Turkcell’ in başlatmış olduğu bu hizmet son derece yaygın olarak kullanılıyor. Turkcell aracılığıyla bu bilgilerin hepsini öğrenebileceğini ve daha sonra kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bir hizmetin ortaya çıkışı operatör kullananları da ciddi derecede etkilemişe benziyor.

Turkcell Finansman

Turkcell Finansman

Bankaların uygulamış olduğu politikalar her an değişiyor. Hangi bankanın daha düşük faizlerle kredi verdiğini bulmak da müşteriyi zaman zaman zorlayabiliyor. Hal böyle olunca yapılması gereken tek tek her bankayı araştırıp faiz oranına bakmak oluyor. Epey zaman kaybettiren bu uygulama artık tarihe karışıyor. Turkcell sayesinde artık kısa bir süre zarfı içerisinde hangi bankanın daha uygun olduğunu öğrenmek de mümkün.

Turkcell’ in bu uygulamasıyla bütün bu finans tüyoları almak için yapmanız gereken tek şey üye olmak. Bu hizmetin bedeli haftalık 7 tl olarak belirlenmiş ve 7 tl karşılığında piyasada olan bütün tüyoları, avantajlı kampanyaları bankaların müşterilere kredi sağlamak amacıyla düşürdüğü kredi faiz oranlarından da çok kısa bir süre zarfı içerisinde yararlanabileceksiniz.

Turkcell’ in uygulamasına kayıt olmak için yapmanız gereken tek şey BUTCE yazıp 5202’ ye göndermiş olmanızdır. Bunu yazarak uygulamaya dahil olabilir, Turkcell’ in sağlamış olduğu bu avantajlı hizmetten de faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dikkat çeken noktalardan bir tanesi de Turkcell’ in bu hizmetle müşterilerine yararlı olmaya çalıştığı olacaktır.

Kampanya siz iptal etmedikçe devam edecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin yapması gerekenler bunlardan BIREYSEL IPTAL yazıp yine aynı numaraya mesaj göndererek de kampanyayı iptal etmeniz mümkün. Ancak Turkcell’ in sağlamış olduğu tüyolarla bunu hiç yapmak istemeyecek ve düzenli olarak da bu hizmetten faydalanmayı isteyeceksiniz. Turkcell’ in avantajlı dünyasından yararlanmak için kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 19 Ağustos 2016 - 10:13:09

Benzer Konular

Yukarı Çık