Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Faizsiz Kredi Seçenekleri

Faizsiz kredi seçenekleri taşıt kredisi, konut kredisi ya da ihtiyaç kredisi çekecek olan bir çok müşteri için oldukça cazip bir kredi seçeneği olmaktadır. Müşterilerin kredi ihtiyaçlarının bir çok alanda artması ile özellikle faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar sayısında oldukça büyük bir artış görülmektedir.

Konut Kredilerinde Faizsiz Kredi Verilebiliyor

Kredi ile konut almayı düşünen banka müşterileri için faizsiz konut kredisi oldukça cazip bir seçenek olmaktadır ve elbette ki bazı durumlarda faizsiz konut kredisi kullanabilmek mümkün olmaktadır. Eğer konutunuzu bir inşaat firmasından alacaksanız faizsiz konut kredisi imkanınız olabilmektedir. Öyle ki; bir çok inşaat firması 36 ile 60 ay vade arasında kredi kullanacak olan müşterilerine kampanya olanağı sunarak anlaşmalı bankadan sıfır faiz ile kredi kullanmalarına kapı aralayabiliyor.

Bir çok inşaat firması bankalar ile anlaşma yaparak faiz oranlarını kendisi ödemek sureti ile müşterilerinin sıfır faiz ile konut kredisi kullanmasını sağlamaktadır ve böylece ev satışlarının artmasını da hedeflemektedir. İnşaat firmaları ise bu faiz ödemelerini ev satışlarından yapmış oldukları kar oranları ile karşılamaktadır.

Taşıt Kredisinde Sıfır Faiz İmkanı

Taşıt kredisinde sıfır faiz imkanı sunan otomobil firmaları da tıpkı inşaat firmaları gibi bu imkanı sağlamaktadır. Otomobil firmaları bir ya da birden fazla banka ile hesapta para tutma koşulu ya da faiz oranını kendisi üstlenerek taşıt kredisi ile taşıt alımı yapmak isteyen müşteriler ile banka arasında sıfır faizli kredi için arabuluculuk yapmaktadır. Ayrıca büyük araç üretimi yapan bir çok otomobil firması sıfır faiz imkanının yanı sıra müşterileri için özel ödeme planları da oluşturabilmektedir.

Konut ve taşıt kredisine ek olarak bir çok banka faizsiz ihtiyaç kredisi 2017 imkanlarını da daha da genişletmiştir. Artık bir çok banka müşterilerine faiz indirimi uygulayarak ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 21 Ekim 2017 - 6:09:30

Benzer Konular

Yukarı Çık