Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Evden Nasıl Para Kazanırım?

Trafik derdi yok, patron stresi yok, maaş gününü beklemek yok, öğle arasını beklemek yok, evden bile çıkmanıza gerek yok. Birçok kişinin hayalidir evden para kazanmak; ancak bunun için doğru seçeneği bulmak herkese kısmet olmuyor. Özellikle kadınlar evden para kazanma konusu ile oldukça ilgili. İnternetten yapılan işler, evde bir şeyler üretmek ya da eve sipariş alarak para kazanmak için tercih edebileceğiniz onlarca farklı iş seçeneği, onlarca farklı para kazanma yöntemi mevcut. Biraz araştırmacı, biraz girişken, biraz da cesur olarak siz de evden para kazananlar arasına katılabilirsiniz. Başlangıç için çok büyük beklentileriniz olmasa da, zaman içinde kendinizi geliştirebilir, bulunduğunuz sektörde daha iyi yerlere gelebilir, çevrenizi genişletebilir ve dolayısıyla daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer siz de “Evden nasıl para kazanırım?” diyorsanız, bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

1) Instagram Butikleri

Şu sıralar hayatımızı fazlasıyla meşgul eden Instagram butikleri, para kazanmanın en popüler yollarından biri. Bunun için gerçek hayatta bir butik sahibi olmanız gerekse de, çeşitli yerlerden mal alarak bunların resimlerini sosyal medyada paylaşıp satışını gerçekleştiren onlarca, hatta yüzlerce sayfa var. 2000-3000 TL gibi bir bütçeyle bu işe başlayabilirsiniz. Takipçi sayınızı ve dolayısıyla da müşteri potansiyelinizi arttırmak için sayfanızı güncel tutmayı unutmayın.

2) İş Yerlerine Yemek Dağıtımı 

Çevrenizde bulunan iş hanları, plazalar ve dükkanlarla anlaşma sağlayarak onlara öğle yemeği hazırlayabilirsiniz. Birkaç farklı yer ile anlaşma sağladığınızda, aylık kazancınız 1500-2000 TL’yi geçecektir.

3) Eve Sipariş Alımı 

Evde mandal yapımı, nikah şekeri yapımı, sabun paketleme, kurdele yapımı, boncuk dizme, kalem süsleme gibi onlarca farklı alternatifi ile evden para kazanmak isteyenler için sipariş veren bu firmalar iyi bir kazanç kapısı.

4) Çocuk Bakımı

Özellikle kadınların sıkça tercih ettiği bir para kazanma yöntemi. Eş, dost, akraba, komşularınızın çocuklarına kendi evinizde bakabilir ve bunu kazanca dönüştürebilirsiniz. Evde çocuk bakım işinden aylık 750 TL ile 2000 TL arası değişen bir rakam kazanabilirsiniz.

5) Özel Ders Verin 

Etrafınızda bulunan marketlere, kırtasiyelere haber bırakın. Tanıdıklarınızı durumdan haberdar edin. İnternette ilan verin ve evinizde özel ders vermeye başlayın. Böylece trafik derdi de olmayacak. Bulunduğunuz semtteki ailelerin çocuklarını tercih edebilirsiniz.

6) Butik Pastalar Hazırlayın 

Bunun için bir pasta kursuna da gidebilirsiniz. Doğum günleri, altın günleri ve çeşitli organizasyonlar için butik pastalar hazırlayın. Çevreniz genişledikçe, bu işten geliriniz de artacak.

7) Yemek Yapın 

Çalışan kadınlar ya da yeni evliler için evde mantı, börek, dolma hazırlayın ve bunları kilo ile satın. Instagram’da son dönemde bu tarz sayfalara ilgi oldukça yoğun. Siz de reklamınızı yaparak adınızı duyurun ve yemek yaparak evde para kazanmaya başlayın. Evde yapılacak işler ile ilgili şu yazımızı da inceleyebilirsiniz…

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 20 Aralık 2016 - 7:48:26

Benzer Konular

Yukarı Çık