Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ev Hanımlarına Kredi İmkanları

Eğer bir maaşınız ya da üzerinize kayıtlı ev, arsa gibi göstererek bir mal beyanınız var ise bankalardan kredi alma imkanınızda yüksektir. Fakat belki de krediye en çok ihtiyaç duyan kişiler herhangi bir sabit geliri olmayan kimselerdir. Bu nedenle kredi ihtiyaçları olanlardan biri de ev hanımlarıdır.

Bilgi: Ev Hanımları Kredi Çekebilir Mi?

Bankalar kredi imkanlarını gün geçtikçe genişletmektedirler. Genişleyen bu imkanlar arasında ev hanımlarına kredi imkanı da vardır. Bunun yanı sıra aynı zamanda öğrenciler için de kredi imkanları ile ilgili düzenlemeler yapılmaktadır. Ev hanımları özellikle evlerinde değişiklik yapmaktan hoşlanırlar. Bu nedenle evleri için gerekli olan düzenlemelerde ihtiyaç kredisinden yararlanma imkanlarının da olması gerekmektedir. Bazı bankalar ev hanımlarına kredi vererek onların evleri ile ilgili düzenlemeleri yapabilmelerine de imkan vermektedir. Bunun yanı sıra ev hanımları artık uzaktan eğitim imkanlarının olması nedeni ile de eğitimlerine evden devam etme imkanına sahiptirler. Eğitim ödemeleri için de ev hanımlarına kredi imkanı sunulmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında Denizbank, Garantibank, Şekerbank gibi banklar bulunmaktadır. Deniz bank ev hanımlarına uygun kredi imkanları ve kolay ödeme imkanı sunmaktadır. Ev hanımlarına 50.000 tl’ye kadar kredi imkanı için Denizbank’a başvurabilirsiniz.

İlgili: Ev Hanımlarına Kefilsiz Kredi

Ev hanımlarına kredi verilirken öncelikle bankaların koymuş oldukları bir takım şartlar vardır elbette. Örneğin bankalar 5.000 tl’ye kadar olan kredi başvurularında herhangi bir kefil istemezken, 5.000 ve üzeri yapılan kredi çekimlerinde kefile ihtiyaç duymaktadır.

Bir diğer banka ise Garanti Bankası’dır. Garanti bankası bireysel destek kredisi altında sizlere kefilsiz kredi imkanları seçeneği sunmaktadır. Şekerbank ise dosya masrafı olmadan ev hanımlarına kredi imkanı sunana bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca Şekerbank sunmuş olduğu uzun vade ile de ev hanımlarına umut olmayı amaçlıyor.

Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımları kredi başvurunsa bulunmak için öncelikle kendilerine en yakın banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Kredi başvuruları artık günümüzde internetin çok yaygın bir şekilde kullanılması nedeni ile internet üzerinden ya da cep telefonu aracılığı ile de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Fakat genellikle kredi başvurularında yüz yüze iletişimin önemli olduğu bilinmektedir. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan soruları banka görevlilerine çekinmeden sormanız gerekmektedir. Kredi alırken hangi masrafların gideceği geri ne kadar ödeyeceğiniz gibi gerekli bilgilerin sizlere detaylı bir şekilde anlatılması gerekmektedir.

Detay: Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar öncelikli olarak ev hanımlarının eşlerinin maaş bordroları ile ilgilenmektedirler. Eğer sizler ev hanımı iseniz fakat size ait bir arsa ya da ev var ise bankaların sizlere kredi vermesi çok daha kolay olabilmektedir.

Kategori: Diğer, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 11 Ekim 2016 - 3:07:24

Benzer Konular

Yukarı Çık