Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Eshot Öğrenci Kartı Başvuru Sorgulama

Bilindiği üzere Eshot kart ile öğrenciler ucuz ve rahat bir ulaşımdan faydalanma hakkına sahip oluyor. Eshot öğrenci kartınızı en fazla 7 yıl kullanabilirsiniz. Erasmus öğrencileri de bu hizmetten faydalanma hakkına sahiptir.

İndirimli öğrenci kartı ile eğitiminiz için belki de kenara koyabileceğiniz bir meblağ bulunacaktır. İndirimli öğrenci kartını almak isteyen kişiler Vakıf Bank şubesi ile Eshot Genel Müdürlüğün hesabına 10 TL ücret yatırarak başvurabiliyorlar. Ödeme yapılacak dekontta TC kimlik numaranızın doğru yazıldığından emin olmanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle olumsuz bir sonuçla karşılaşmamış olursunuz.

Hesap için gerekli ücreti yatırdıktan sonra 1 gün içinde resmi web sitesinden giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz. Peki Eshot Öğrenci kartınızın sonucunu nasıl öğreneceğiz diye merak edenler için hemen belirtelim.

Eshot Bakiye Sorgulama

http://www.bakiyesorgulama.com/node/25 adresine giriş yaparak teknolojinin sağladığı kolaylıklar ile bir tıkla öğrenme fırsatını yakalayın. Belirttiğimiz bu web sitesine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada TC kimlik numaranız ve güvenlik kodu girmeniz istenecektir. Bu istenen bilgileri eksiksiz girdiğiniz takdirde Eshot öğrenci kartı başvuru sonucunuza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Şubat 2016 - 7:05:17

Benzer Konular

Yukarı Çık