Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Erken Rezervasyon 2017 Kampanyaları

Yaz sezonu için tatil planlarınızı erkenden yapın, tatile indirimli çıkın. Ets, Jolly Tour, Tatilbudur gibi tatil firmalarından yapacağınız otel rezervasyonlarını kışın yaptığınızda %40’a varan erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, yurt içi ve yurt dışı otellerinden yapacağınız rezervasyonlarda yaz sezonu fiyatlarından çok daha düşük rakamlara tatil satın alabilirsiniz. 2017 yaz sezonu için kışın %40’a varan indirimler ile çok daha uygun fiyata tatil yapın. Tatilinizi 6 ay önce ödeyin, çok daha ekonomik fiyatlar ödeyin. Erken rezervasyon 2017 kampanyalarını sizler için listeledik…

Ets Tur Erken Rezervasyon 2017 

%45’e varan indirimlerle Ets’de erken alın az ödeyin. Zubizu üyelerine özel koşulsuz iptal hakkından da yararlanabileceğiniz ETS erken rezervasyon ile 2017 yazı için yurt içi ve yurt dışı otellerinden çok daha uygun fiyata tatil satın alabilirsiniz. 1 Nisan- 31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile Antalya, Bodrum, Çeşme otellerinde konaklayabilir; günü birlik ya da birkaç günlük turlara katılabilirsiniz.

Tatilbudur

150 TL erken rezervasyon indiriminden yararlanmak için 30 Aralık’a kadar vaktiniz var. Yurt içi oteller ile K.K.T.C otellerinde yapacağınız rezervasyonlar için geçerli olan bu kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kez yararlanabilir. Erken rezervasyon fırsatından yararlanmak için rezervasyonlarınızı firmanın internet adresinden 444 0 484 no’lu satış mecrasından ve Mika Tur’dan yapabilirsiniz. Worldcard’ınız varsa tek seferde yapacağınız 1500 TL ve üzeri tatil alışverişleri için taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Anı Tur 

%40’a varan erken rezervasyon indirimleri ile yurt içi ve yurt dışı konaklamalarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ve kredi kartına 9 taksit fırsatı ile Anı Tur’un erken rezervasyon kampanyasından yararlanın. Bodrum, Antalya, Çeşme gibi en popüler yazlık tatil yerlerinde ve yurt içi ile yurt dışı turları için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Jolly Tur 

%50’ye varan indirim fırsatları ile Jolly Tur’da 2017 erken rezervasyon fırsatları var. 9 taksite kadar vade seçeneği ve 72 saate kadar koşulsuz iptal hakkı ile yararlanabileceğiniz Jolly Tur kampanyasını yüzlerce otelde, her bütçeye uygun tatil fırsatları için kullanabilirsiniz.

Tatil Sepeti 

Erken rezervasyon otel fırsatlarını Tatil Sepeti ile yakalayın, indirim fırsatlarından yararlanın. Yurt içinde yüzlerce otelde geçerli indirimler ile birçok otelde %50 hatta %53’e varan indirimleri kaçırmayın. Marmaris, Bodrum, Çeşme, Antalya ve daha birçok tatil bölgesindeki otellerde yaz sezonunda yapacağınız rezervasyonlar ile K.K.T.C’de tatil yapmak istediğiniz otellerde de indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2016 - 9:24:27

Benzer Konular

Yukarı Çık