Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Enpara ile Hangi Faturalar Ödenir?

Ödeme günü gelen faturanız için ödeme noktalarına gitmek hem yorucu hem de zaman kaybına neden olur. Üstelik ödeme noktalarında ödeme yaptığınız her bir fatura için faturanın tutarına göre ekstra ücret ödersiniz. Evinizden çıkmadan faturalarınızı ücretsiz olarak ödemenize olanak sunan bir dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com ile fatura ödemek hem hızlı hem kolay. Bunun için ilk olarak internet şubesi ya da mobil şubeden müşteri/T.C kimlik numaranız ve internet şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. İnternet şubesinden giriş yaptığınızda cep telefonunuza SMS ile bir doğrulama kodu gelecek. Bir sonraki sayfada bu doğrulama kodunu da girdikten sonra internet şubenize giriş yapabilirsiniz. Peki, Enpara ile hangi faturalar ödenir? Enpara ile fatura ödeme nasıl yapılır?

Açılan menüde “ödemeler” sayfasına tıkladıktan sonra faturalar bölümüne giriş yapabilirsiniz. Bu menüde; cep telefonu, diğer telekomünikasyon, televizyon, doğalgaz, elektrik ve su faturası kategorileri yer almaktadır.

Enpara Cep Telefonu Ödeme 

Bu kategoriden Turkcell, Avea ve Vodafone faturalı hat borçlarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiç bir ek ücret ödemeden, hiç beklemeden.

Diğer Telekomünikasyon 

Bu kategoriden; D-smart internet, TurkNet, Bringo, MillenicomDoping ADSL, ORİS Telekom, Superonline, Sahilnet Telekom, Himnet İletişim, Superonline Metronet, Vodafone Net, Binet Telekom, Türk Telekom Ev İş Tel ve FixNET Telekom için hızlı ve ücretsiz olarak fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Televizyon

Bu kategoriden Digiturk, D-Smart, Türksat ödemelerinizi 10 haneli hizmet numaranızı tuşlayarak yapabilirsiniz.

Doğalgaz

Bu kategoriden bulunduğunuz ili tercih ettikten sonra hangi kurumdan hizmet alıyorsanız onu seçerek 12 haneli sözleşme hesabı numaranızı tuşlayın ve ardından çıkan sayfada mevcut borcunuzu öğrenin ve ödemenizi Enpara hesabınızdan yapın.

Elektrik

Elektrik kategorisinde de yine ödemesini yapmak istediğiniz faturaya ait konutun bulunduğu il seçimini yaptıktan sonra kurum bilgisini seçin ve Fatura Hesabı numaranızı tuşlayarak faturanızı ücretsiz ve hızlı bir şekilde yatırın.

Su

Evinizin su faturasını ya da başkasına ait bir su faturasının borcunu Enpara ile fatura ödeme sayfasından yapabilirsiniz. İl bilgisini seçtikten sonra ödeme yapmak istediğiniz kurumu seçtikten sonra mukavele numaranızı bilgilerinizi yazın ve “devam” butonunu tıklayarak açılan sayfada ödeme yapmak istediğiniz faturayı seçerek ödemenizi anında yapın.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 19 Ocak 2017 - 6:42:27

Benzer Konular

Yukarı Çık