Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangisi ?

Bu devirde kimin paraya ihtiyacı yok ki? Acil nakit ihtiyaçları için artık eş dosttan para isteme devri de çok eskilerde kaldı. Bankalar da kredi başvuru sürecinde birçok prosedür uyguluyor, ayrıca birçok kritere de uygun olmanız gerekiyor. Özellikle büyük bankaların kredi vermesi bir hayli zor olabiliyor. Öncelikle şunu belirtelim; daha kolay bir şekilde kredi almak istiyorsanız, daha küçük bankaları tercih etmenizi öneriyoruz. Kısacası içeride sıra olan bankalar yerine, daha çok müşteri bekleyen bankalara yapacağınız kredi başvurusu ile kredi alma şansınızı yükseltebilirsiniz. Peki, en kolay kredi veren bankalar hangileri?

Aktif Bank

“İnternetten anında kredi” sloganı ile hızlı bir şekilde kredi veren ve kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanma şansının daha yüksek olduğu Aktif Bank, düşük kredi notuna sahip tüketicilere de kredi olanağı sunuyor. Şubeye gitmeden, masraf ödemeden anında hesabınıza yatan kredi ile Aktif bank, en kolay kredi veren bankalar arasında yerini alıyor. Üstelik 25.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde şubeye gitmenize de gerek kalmıyor. Krediniz onaylandığında anında hesabınıza yatırılıyor.

      -Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Başvurularınızı bankanın resmi internet sitesinden bireysel/internetten anında kredi/ hemen başvur adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi dilediğiniz ATM’den çekebilir ya da PTT şubelerine giderek alabilirsiniz.

Odeabank 

Kredi başvurusu yaparken ya da onaylanan krediyi almak için şubeye gitmekle uğraşmak istemeyenler için kredi tutarını hesabınıza yatıran Odeabank, hızlı ve kolay kredi çözümleri sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri ile nakit hazır ihtiyaç kredisi ya da bireysel finansman kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

       -Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Başvurularınızı şubelerden, 444 8 444 no’lu telefon bankacılığı aracılığı ile, Kredim (boşluk) T.C kimlik numaranızı 8444’e SMS göndererek ya da bankanın resmi internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. WEB’den başvuru için anasayfada bireysel/bireysel krediler/ ihtiyaç kredisi/hemen başvurmak için tıklayın adımlarını takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Evraksız, belgesiz başvuru olanağı ile en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Bank Pozitif 

Hızlı onaylanan, masrafsız kredi kampanyası ile en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Bank Pozitif, teminatsız 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi olanağı sunuyor. Adrese teslim ihtiyaç kredisi seçeneği ile evinizden çıkmadan kredinizi almanızı sağlıyor. Ek hiç bir masraf olmadan, 4 dakikada onaylanan kredinizi anında alabilirsiniz.

       – Bank Pozitif Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

50.000 TL’yi aşmayan nakit ihtiyaçlarınız için başvurularınızı Bank Pozitif resmi sitesinden sadece birkaç dakikada yapabilirsiniz. Bunun için bireysel/ihtiyaç kredisi/ hemen başvur adımlarını takip ederek başvurunuzu yapın ve tüm ihtiyaçlarınızı kolay onaylanan kredi seçeneği ile karşılayın. Ödemelerinizi EFT ya da anlaşmalı kurumlardan ek masraf olmadan kolayca yapabilirsiniz.

Fibabanka

Her türlü ihtiyacınız için kredi veren Fibabanka, kredi notu düşük olan tüketicilere de daha yüksek faiz ile ihtiyaç kredisi veriyor. Bu yönüyle en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara şubeye gitmeye gerek kalmadan, evraksız, belgesiz, kolay ve hızlı onaylanan kredi imkanı sunuyor.

– Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Başvurularınızı 444 88 88 telefon bankacılığı aracılığı ile ya da dilerseniz Fibabanka resmi sitesinde bireysel/ bireysel krediler/ihtiyaç kredisi/hemen başvurmak için tıklayın adımlarını takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 30 Ekim 2016 - 1:08:59

Benzer Konular

Yukarı Çık