Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Kolay Kredi Veren Bankalar

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKA HANGİSİ

Bireylerin var olan ihtiyaçlarını günümüzde karşılayabilmek için başvurdukları en birinci kurumlar bankalar şüphesiz. Peki, nedir bankaların bu denli tercih edilmesinin nedeni diye sorduğumuzda; bankaların önemli meblağları müşteriye verirken ki uyguladığı esnek ödeme politikası kuşkusuz müşteri için oldukça önemli konulardan.

Krediye ihtiyaç duyulurken , en çok sorulan sorulardan bir tanesi de “acaba krediyi isterken benden ne isteyecekler ?” sorusudur. Bu durumda bankaların genel işleyiş biçimini bilmekte yarar var. Şunu söylemekte fayda var; hemen hemen bütün bankalar daha fazla müşteri çekebilmek için pek çok  ayrıcalıkları,kolaylıkları müşterilere  sağlasa da sonuçta yapılan yasal bir işlem. Doğal olarak müşterilerinden de bazı teminatlar görmek isteyebilirler. Bu nedenle krediye başvuracak müşterilerden maaş bordrosu, imza sirküleri ve de SGK dökümü gibi belgeler talep edilebilir.

Gelelim en kolay kredi veren banka konusuna. Bu konuda da net bir biçimde “şu banka çok kolay kredi verir” diyemiyoruz.Ancak yine de öne çıkan bankalar var. Örneğin; Denizbank gelir belgesi olmadan müşterilerine kredi veren bankalardan. Herhangi bir kefil istemiyor. Hem de oldukça düşük faiz uygulayarak müşterileri de üzmüyor. Yine İNG Bank‘ta da düşük faiz ve de herhangi bir belgeye gerek duymadan kredi verilebiliyor. Hatta eğer bankanın internet sitesine erişiminiz varsa orada belirtilen koşulların sağlanması koşuluyla, krediniz anında hesabınızda yer alıyor.

Yine öne çıkan bankalardan Garanti Bankası da dosya masrafsız, kefilsiz, ödeme kolaylığı olan krediyi müşterilerine sunuyor.

Bunun yanı sıra Halkbank, Ziraat Bankası, İş bankası gibi köklü kuruluşlar da müşteriye krediyi uygun yollarla vermekteler. Yine Vakıfbank’ta krediyi uygun ödeme kolaylıklarıyla vermekte. Ancak krediyi verirken maaş bordrosu, imza sirküleri ve de e-devlet şifresini istemekteler. Bütün bu bankalar hizmetinizde. Bu da müşteri için oldukça cezbedici. Kuşkusuz müşteri için kredi alırken en önemli şey ödeme kolaylığı. Yukarıda belirttiğimiz bütün bankalar da bu kolaylığı sağlıyor. Hepsi de kullanıcıya 36-48 aya kadar vade seçeneği  sunmakta. Ayrıca emekli olan müşterilere de “0” faizli kredi de vermekteler. Bu açıdan siz değerli müşterilerin bu bankalardan herhangi birini değerlendirmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Umarız en kolay kredi veren banka konusunda sizleri iyi bir şekilde bilgilendirebilmişizdir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 10 Eylül 2016 - 8:31:22

Benzer Konular

Yukarı Çık