Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


En İyi Bütçe Uygulamaları

Gelir ve giderlerini kontrol altına almak isteyen tüketiciler için artık bütçe planlamasının çok daha kolay yolları var. Günün her saati cebimizde duran akıllı cep telefonlarımızın uygulama marketlerinde ücretli ve ücretsiz birçok bütçe uygulaması bulabilirsiniz. Maaş, kira geliri gibi aylık gelir ve yaptığınız harcamaları gösteren gider hesaplamaları için en iyi bütçe uygulamalarını bu yazımızda derledik…

Giderim Var 

Gelirlerinizi ve giderlerinizi takip etmek bu uygulama ile artık çok kolay! Detaylı grafikler, Excel ve PDF formatında raporlar ile Giderim Var uygulaması, ücretsiz olarak cep telefonunuzun uygulama marketinden. En iyi bütçe uygulamaları arasında gösterilen bu uygulama ile varlıklarınızı takip edebilir, kredi kartı borcunuzu ya da önceden devreden borcunuzu anında görüntüleyebilirsiniz. Ay sonu geldiğinizde elinizde fazla para kalmıyorsa, bütçe planlaması yapmanız gerekiyor olabilir. Akıllı bildirim ve hatırlatmalar ile ödeme tarihi gelen faturalarınızı hatırlayabilir, limit aşımında bilgilendirme alabilirsiniz. IOS ve Android markette yer alan Giderim Var uygulaması ile siz de bütçenizi kontrol altına alın.

Cep Bütçem 

Akbank’ın hazırladığı Cep Bütçem uygulaması, Akbank Direkt’in bir uzantısı. Yalnızca banka müşterilerinin değil, tüm tüketicilerin cep telefonlarına ücretsiz olarak indirebilecekleri bu uygulama ile aylık gelir ve gider durumunuzu takip edebilir, bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz. Kira geliri, aylık ulaşım bedeli, yemek kartı, faturalar, borçlarınız ve daha birçok günlük harcamalarınızı takip edebileceğiniz Cep Bütçem uygulaması, ücretsiz bütçe uygulamaları arasında yer alıyor. Nakit durumunuzu kontrol etmekte zorlanıyor, yaptığınız harcamaları unutuyorsanız, bu uygulama ile bütçe planlaması artık çok daha kolay.

Kişisel Bütçe Yönetimi 

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Harcamalarım, para birikimleri, notlar ve dışa aktar bölümleri ile bütçe yönetiminizi yapabilirsiniz. Kullanışlı bir bütçe uygulaması olan Kişisel Bütçe Yönetimi’ni, cep telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Apple’ın en iyi finans uygulaması olarak seçtiği bu uygulamada daha detaylı planlama için ücretli versiyonunu da indirebilirsiniz.

Defter 

Bütçe, muhasebe ve hesap defteri olarak sunulan Defter uygulaması, en iyi bütçe uygulamaları arasında yer alıyor. Bireysel bütçenizi yönetebileceğiniz bu uygulama ile işletmenizin para akışını da kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ödemelerinizi, borçlarınızı ve tahsilatlarınızı cebinizden takip etmeyi kolaylaştıran Defter uygulaması ile finansal hesap işlerini sorun olmaktan çıkarın.

Gelir Gider Takip 

Kolay grafikler, listeler ve raporlar ile gelir ve giderlerinizi kontrol altına alabileceğiniz, kolay bir şekilde bütçe planlaması yapabileceğiniz Gelir Gider Takip uygulaması ile aylık gelir ve giderinizi takip edin. Kategorilere göre toplam harcamaları görüntüleyebilir, grafikler ile analiz yapabilirsiniz. Maaş, yemek, kredi kartı ve daha birçok temel harcamanızı takip ederken, bütçenizi kontrol altına almak çok daha kolaylaşacak. Ücretsiz bütçe uygulamaları arasında yer alan Gelir Gider Takip uygulamasını, Ios ve Android marketten indirebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2017 - 2:34:58

Benzer Konular

Yukarı Çık