Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En iyi 11 Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciler için 11 Kredi Kartı Önerisi

Öğrenci olmak bir çok kişi için çekilmez bir süreç olsa da, okul hayatının hatta belki de insanın hayatının güzel dönemlerinden biridir.

Öğrenci tarifeleri ile bir çok alışverişi ve uygulamayı indirimli olarak yapabilir ve  öğrencilere özel ürünleri tercih ederek sosyal hayatınızda bir çok farklı aktivite yapabilirsiniz. Bankaların öğrenciler için birbirinden avantajlı kredi kartları vardır. Bu kredi kartlarının limiti düşük olsa da, avantajları oldukça fazladır.

İşte öğrenciler için 11 kredi kartı önerisi ve avantajları yazımızda siz de içinize sinen bir bankadan kredi kartı alıp avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

İş Bankası İş’te Üniversiteli

En popüler kredi kartlarından olan İş Bankası İş’te üniversiteli kredi kartı maksimum kartın tüm özelliklerine sahip ve 500 liralık limitinin dışında müzelerde ücretsiz ziyaret imkanı da sağlıyor. Kısa sürede onaylanıp adresinize gönderilecek olan kredi kartınızın gecikme faizi ise, yüzde 2.5 seviyesinde olacaktır.

ÜniversiTEB

500 liralık limitle gelen TEB kredi kartınız da tiyatro ve sinema biletleriniz için  özel indirim oranlarıyla sahip olacağınız bir kredi kartıdır. Yılda 6.90 kart ücreti olan kredi kartı düzenli ödemelerle 750 lira limite ulaşabilmektedir.

Denizbank D – Şarj Kredi Kartı

Bonus özellikli bir kredi kartı olan ve öğrencilere özel birikimli hesap imkanı da sağlayan kredi ve bankacılık hizmetleri sunan bankanın 38 lira kart ücreti vardır.

Card Finans Go

Finansbank’ın öğrencilere özel kredi kartı Card Finans Go bir çok avantaj sunan ve puan  kazandıran kredi kartlarındandır.

Like Card Vakıfbank

Vakıfbank öğrencileri çok güzel bir şekilde teşvik eden Like Card ile, not ortalamanız yükseldikçe, likepuan da kazanıyorsunuz. Yıllık kart aidatı olmayan bu kredi kartıyla siz de, ihtiyaçlarınızı karşılarken, puan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Play

Yapı kredi bankasının 38 liralık aidatı olan öğrencilere özel kartlarındandır ve puan kazandırma özelliği de bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Genç Kart

Öğrenci dostu bankalardan olan Ziraat Bankasının kredi kartı olan ve 5 yıl kart ücreti alınmayan Genç  kart, lisanstan doktoraya kadar öğrencilere destek veriyor.

Axess Exi26

Akbank’ın kredi kartı olan ve 18 – 25 yaş arası öğrenciler için Axess kredi kartının tüm özelliklerini taşıyan bu kredi kartı için ilk yıl kartı ücreti ödenmiyor.

HSBC Advantage Campus

500 ve 750 lira arasında bir limitle adresinize gelecek olan kredi kartı advantage kredi kartı özellikleri taşıyor ve yılda 20 lira kart aidatı var.

HSBC Concept

18 – 25 yaş arası gençlere yönelik olan ve doktoraya kadar yararlanma imkanı olan kredi kartı oldukça kazançlı ve ödeme  erteleme özelliği bulunuyor.

HSBC HIZZ

HSBC’nin temassız özelliği olan kredi kartı da öğrencilere özel ve 35 liraya kadar temassız ödeme imkanı sunuyor.

Öğrenci Kredi Kartlarına Nasıl Sahip Olunur?

Öğrenciler için kredi kartı başvurusu ilgili bankaların şubeleri üzerinden ve üniversitelerde bulunan stantlardan yapılabilmektedir.

Öğrenci belgesi gösteren herkese kredi kartı veren bankalar, düzenli ödemeler ile limit artırımı yapabilmektedir. Genelde çok yüksek limitleri olmayan öğrenci kredi kartlarının özellikleri genellikle standart kredi kartı özellikleri ile aynı olduğundan harcadıkça puan kazandırma özelliği de bulunmaktadır.

Bu nedenle kredi kartı başvurusu yaparken, özelliklerine göz atabilirsiniz. Bir kredi kartınızın olması yeterli olacaktır ve düzenli yapacağınız ödemeler, alışkanlık haline getirmeniz, iletki zamanlarda büyük borç yüküne girmemeniz için size deneyim kazandıracaktır.

Harcadığınız ücreti ödeyebileceğiniz ölçülerde kart kullanırsanız, her zaman sorunsuz bir banka ilişkiniz olur.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 13 Eylül 2016 - 5:02:20

Benzer Konular

Yukarı Çık