Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren Banka Hangisi

Bankaların konut kredileri son dönemlerde faiz bakımından çok uygun olabiliyor. Yaz dönemi ile birlikte konut piyasalarında meydana gelen hareketlilik bankaların konut kredilerinde de kendisini göstermeye başladı. Düşük faizli konut kredisi alarak sizler de hayalinizdeki evlere kavuşabilirsiniz. Üstelik bankalar artık kira öder gibi konut kredisi de vermektedir. Bu sayede gerekli olan bütün aşamalarda sorunsuz bir ödeme dönemi geçirebilirsiniz. En düşük faizle konut kredisi alabilmek için de bankaların kredilerine bakmak gerekmektedir. Çünkü bankalar konut kredileri alanında da önemli adımlar atmaya başlamıştır. Hemen hemen çoğu banka konut kredisi vermekte. Bu krediler arasında en düşük faizli olanlarını ve uygun kredi oranlarına sahip olanları bulabilmek için de bankalar arasında sıkı bir araştırma yapmak gerekmektedir. En düşük faizle konut kredisi veren bankaları ise sizler için bu yazımızda araştırdık. Bu sayede sizler de işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Aklınızda konut kredisi almak varsa kafa karışıklığı yaşamadan kredilerinizi alabilir ve genel olarak düşük faiz üzerinden alınan krediler ile hayallerinizi süsleyen evlerden birisinde yerinizi alabilirsiniz.

konut kredisi faizleri

konut kredisi faizleri

Garanti Bankası Kiracıya Mortgage

Garanti Bankası ile birlikte sizler de hayalinizdeki evi kolay ödeme seçeneklerini içerisinde bulunduran krediler ile alabilirsiniz. Garanti Bankası kiracılara verilen mortgage kredileri ile birlikte ev sahibi olmak isteyen kişilere kira öder gibi ev sahibi olma şansını sunmaktadır. Garanti Bankası mortgage kredisi 1,12’lik faiz oranlarıyla sizlere veriliyor. Bunun yanı sıra bu krediyi 3 aydan başlayan ve 240 aya kadar çıkan ödeme seçenekleri ile birlikte yerine getirebilirsiniz. Maksimum kredi karşılama oranı yüzde 75 olan bu krediyi hemen alın ve istediğiniz eve bir an önce kavuşun.

Denizbank Konut Kredisi

Denizbank konut kredisi 3 aydan başlayan ve 300 aya kadar çıkan konut kredilerini sizlere sunuyor. 1,18’lik faiz oranlarıyla verilen bu krediyi kira öder gibi karşılayabilir ve sorun yaşamadan ev sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi konut kredileri ile birlikte sizler de 1,19’luk faiz oranlarının sahibi olabilirsiniz. 3 – 120 ay arasında değişen faiz oranları ile birlikte kredilerinizi kolayca ödeyebilir ve isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 11 Temmuz 2016 - 9:12:38

Benzer Konular

Yukarı Çık