Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?

Kredi kartı almaya karar verdiniz. Peki, başvuru yapmadan önce araştırmanızı yaptınız mı? İhtiyaçlarınıza en uygun kredi kartının hangisi olduğunu biliyor musunuz? Her bankanın onlarca farklı kart seçeneği var. Bunlardan bazıları mil biriktiriyor, bazıları akaryakıt alımlarında indirim sağlıyor, bazıları alışverişlerde ekstra taksit seçeneği sunuyor. Her birinin farklı özelliği varken ve önünüzdeki bu kadar fazla kart seçeneği varken size en uygun kredi kartını seçmeniz de oldukça zor. Peki, en avantajlı kredi kartı hangisi? Biz en popüler kredi kartlarını sıralayalım, size hangisinin daha uygun olduğuna ve hangisini seçeceğinize siz karar verin…

En Popüler Kredi Kartları

Hangi Kredi adresinden aldığımız verilere göre en popüler 3 kredi kartı Garanti Bonus kart, Akbank Axess kart ve Garanti Miles&Smiles Platinum. İlk olarak bu kredi kartlarını inceleyelim.

Garanti Bonus Kredi Kartı 

Yıllık ücreti 90 TL olan bu kredi kartı, alışverişleriniz için taksit imkanı sunarken kartınız ile harcadıkça bonus kazanırsınız. Bedava alışveriş fırsatı yakalayabileceğiniz Garanti Bonus kredi kartı başvurusu için bankanın internet adresinden Bireysel menüsünden “kartlar” sayfasına giriş yapın. Açılan sayfada Hemen Başvur bağlantısından başvuru formuna ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı 

Total istasyonlarında yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk 3 alışverişinizde 25 TL indirim kazandıran bu kredi kartının yıllık kart ücreti 87 TL’dir. Harcadıkça chip para kazandıran Axess kart, sunduğu taksit imkanları ile hayatınızı kolaylaştırır. Başvuru için Akbank internet adresinden anasayfada yer alan “kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Garanti Miles and Smiles Platinum 

En popüler kredi kartları arasında yer alan Miles and Smiles Platinum, harcadıkça kazandırıyor. Mil kazandıran kredi kartı olarak özellikle seyahat etmeyi sevenler ve bedava uçak bileti fırsatlarından yararlanmak isteyenler için bu kart oldukça avantajlıdır. Bu kartın yıllık kart aidatı 173 TL’dir.

ING Bonus Card Plus 

Her 1000 TL alışverişiniz için 20 TL kazandıran ING Bonus Card Plus ile 200 bin anlaşmalı iş yerinde taksit ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartın yıllık kart ücreti 95 TL’dir. Yaptığınız alışverişlerde daha çok puan kazandıran bu karta başvuru yapmak için; bankanın kurumsal sayfasında yer alan üst menüden kartlar/ING Bonus menüsünden Plus Card kartı seçin ve “hemen başvur” bağlantısından başvurunuzu yapın.

Maximum Aidatsız

Yıllık kart aidatı olmayan İş Bankası Maximum Aidatsız, yaptığınız 1000 TL’lik harcama için 20 TL kazanırsınız. Üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda puan kazandıran ve taksitli alışveriş yapabileceğiniz bu karta başvuru için İş Bankası resmi internet adresinden; Bireysel/Kartlar menüsünden hemen başvur bağlantısını tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 25 Ocak 2017 - 10:03:05

Benzer Konular

Yukarı Çık